Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Outdoorové bundy na turistiku

109 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Nabídka turistických bund, které vás spolehlivě ochrání před deštěm, sněhem či větrem. Nezapomeňte vaší budnu doplnit také o outdoorové kalhoty či fleecovou mikinu.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nezbytný společník do přírody

Kvalitní outdoorová bunda je nedílnou součástí výbavy každého turisty. Je potřeba mít ji s sebou neustále, protože i v nejteplejších letních dnech se v horách může počasí měnit velice rychle a z jasného a čistého nebe může být slejvák během několika vteřin. Voda však není jediným důvodem, proč s sebou bundu mít. Potrápit vás také může zima či ostrý vítr, který způsobuje velice rychle prochladnutí. Vyberte si tu správnou turistickou bundu pro vaše potřeby


Nepromokavé bundy - Jak už název napovídá, nepromokavá bunda vás spolehlivě ochrání před deštěm. Nepromokavost materiálu je řešena buď vnějším ošetřetřením (zátěrem) nebo membránou. Výhoda zátěru je nižší cena, nevýhodou je náchylnost k oděru zátěru a tím časem ztráta nepromokavosti (zátěr lze obnovit pravidelnou impregnací) a také nižší prodyšností materiálu. Oproti tomu membránové bundy jsou poněkud dražší. Nepromokavost je však trvanlivá a bunda zůstává prodyšnější, než bunda se zátěrem. Bundy s membránou dosahují také vyšší úrovně nepromokavosti. Důležitý parametr u každé bundy je ,,nepromokavost výrobku”, která je často zaměňovaná s ,,nepromokavostí materiálu”. I když máte materiál nepromokavý, může se stát, že vám do bundy vnikne voda například švy či zipem. Proto je daleko důležitější parametr nepromokavost celého výrobku. Veškeré naše bundy jsou testovány metodou shower-test, která zajišťuje, že celý výrobek je nepromokavý.


Větrovky - Větrovka je většinou malá skladná bunda, která se vám vejde s sebou do malého batohu. Spolehlivě vás ochrání před větrem a poskytuje také základní nepromokavost, respektive voděodputivost.


Softshellové bundy - bunda z tohoto materiálu je velice oblíbená pro svou univerzálnost. Softshellová bunda vás ochrání před silným větrem a zároveň, díky fleecové podšívce, dokáže i příjemně zahřát. Je ideální na podzimní či jarní tůry. Jedná se o hřejivou větrovku se speciální větruodolnou membránou.


Bundy 3V1 - Ideální bunda na cesty, behem kterých očekáváte rychlou a intenzivní změnu počasí. Bunda 3V1 se skládá se samotné lehké nepromokavé bundy a speciální fleecové nebo vatové mikiny, která se dá spojit s bundou tak, že lze vytvořit hřejivou bundu. Máte tedy 3 výrobky v 1. Hřejivou bundu do nízkých teplot, lehkou bundu do deště v letních měsících a fleecovou či vatovou mikinu.


Péřové bundy - Péřová bunda je nejlepší ochrana před chladem. Peří je perfektní izolant, který vám zajistí skutečně vysoký tepelný komfort. Bunda je zároveň dostatečně lehká a skladná, takže se vám vejde do batohu vždy. Stačí jen vybalit. Jenom pozor, na vodu. Mokré peří totiž ztrácí své hřejivé vlastnosti. Péřové bundy tedy chraňte před deštěm.


SOCIÁLNÍ SÍTĚ