Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.

Sporttestery, chytré hodinky, krokoměry

60 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Sporttestery

Jezdíte na kole, běháte nebo jste vyznavačem pěší turistiky a chcete mít o své aktivitě perfektní přehled? Vyzkoušejte sporttester a dejte svým sportovním výkonům další rozměr. Sportovní hodinky vám změří nejen čas, ale i vzdálenost, tempo, rychlost a další parametry. Dlouhodobě největší přízni mezi sporttestery se těší výrobci Garmin, Polar, Fitbit. Mezi nejoblíbenější sporttestery patří Polar M430 nebo vlajková loď Garmin Fenix5. Tyto multisportovní hodinky mají integrovaný GPS čip, barevný displej, podporu intervalových tréninků, navigaci a další skvělé funkce, bez kterých si mnoho sportovců již své tréninky nedokáže představit.

Sporttestery s integrovanou GPS

Pro začátek vám mohou postačit jednoduché outdoor hodinky se základními funkcemi. Na základě změřené vzdálenosti a času GPS hodinky zobrazují tempo, rychlost, ať už pro celý trénink nebo jednotlivá kola. Další variantou jsou cyklocomputery, které jsou určeny pro záznam ujeté vzdálenosti, rychlosti i času na kole. Svá data si můžete, stejně jako u sporttesterů na běhání, následně vyhodnotit ve webové aplikaci.

Zóny tepové frekvence pro efektivní trénink

Spárujte váš sporttester na běhání s hrudním pásem pomocí Bluetooth nebo ANT+ a získejte detailní údaje o své tepové frekvenci během aktivity. Možnost tréninku ve vámi určených tepových zónách vám pomůže efektivně trénovat vytrvalost, získávat fyzickou kondici nebo spalovat tělesné tuky - hubnout. Měřič tepové frekvence lze koupit spolu se sporttesterem nebo samostatně. Některé sporttestery, jako například Fitbit Versa, mají integrovaný měřič tepové frekvence a nemusíte tak použít hrudní pás.