Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Dětská trička, tílka na cvičení

50 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vyberte to správné tričko na cvičení pro vaše děti. Z naší nabídky by se vám mohly také hodit dětské legíny a kalhoty na cvičení.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Trička na tělocvik

Děti jsou více či méně sportovně aktivní, ale bez zdravotního důvodu se žádné dítě ve škole nemůže zříci sportu. Je to povinný předmět stejně jako matematika, český jazyk nebo dějepis. Během těchto hodin však není vyžadována ani učebnice, ani tužka, ale vhodné oblečení, které mimo jiné zahrnuje právě i tričko na tělocvik. Při jeho nákupu si možná kladete otázky, jakou zvolit barvu, materiál a velikost. Vzhled trička na tělocvik ale není nejdůležitější. Aby se vaše dítě při tělocviku cítilo pohodlně, musí nosit pohodlné a prodyšné oblečení, které ho nebude v pohybu nijak omezovat.


Jakou barvu by tričko na tělocvik mělo mít?

Připravte pro dítě výbavu na tělocvik nyní nebo počkejte na začátek školního roku. Pokud dítě se školou teprve začíná nebo ji mění, nemají obvykle přesné požadavky, jak se do školy vybavit. Rodiče mohou vybírat barvu trička dle priorit dítěte, pokud učitel nestanoví barvu konkrétní. V naší nabídce najdete trička na cvičení bílá nebo barevná. Určitě vám pomůžeme splnit představy vašich dětí i učitelů.


Materiál a design trička na tělocvik

Barva je jednou z důležitých vlastností trička. Dříve než začnete vybírat byrvu byste však měli zvolit střih trička. Nejpraktičtější jsou trička s kátkým rukávem a bez výstřihu, tedy klasické tričko. Nikdy nevybíráme příliš těsný střih, i když je tričko vyrobeno z pružného materiálu. Tričko musí mít velikost, která vašemu dítěti padne. Nejvhodnějším materiálem je pak polyester. Bavlnu používají pak mladší děti. Vyberte z naší nabídky také legíny na tělocvik.