Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Bundy a mikiny na jógu

18 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Mikina se vám bude určitě hodit při rozdýchání a zahřátí na začátku lekce i při závěrečné relaxaci. Na tu se vám také může hodit blok na jógu, kterým si podložíte hlavu nebo bedra.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Mikina na jógu - je opravdu nezbytná?

Mikina je užitečná pro běžce, cyklisty nebo během zimních sportů nebo při jakékoliv jiné aktivitě při chladných dnech. Proč ale stojí za to mít je i během hodin jógy? Je těžké uvěřit, že vám během lekce může být zima a proto přemýšlejte o mikině. Stále více se ukazuje, že mikina je pro lekce jógy důležitá. Kromě dynamických pohybů a změn poloh budete vnímat i nejhlubší nitro svého těla. Jóga není jen pohyb, ale také relaxace, odpočinek a meditace. Už tušíte, proč pro vás může být mikina užitečná?

Mikina na jógu na začátek a konec lekce

Mikinu nemusíte mít po celou dobu lekce. Stojí za to mít jí během rozcvičky. Jóga jako každý jiný sport vyžaduje, abyste tělo na fyzickou zátěž připravili, bez ohledu na to, zda bude intenzita nízká nebo vysoká. Jóga může být dynamická nebo klidnější, může obsahovat více prvků meditace nebo může být zaměřená na gymnastická cvičení. Mikina vás udrží v teple, dokud nebudete dostatečně zahřátí.

Jóga obvykle končí relaxací, kdy klesá vaše teplota. Můžete tedy pocítit nepříjemný chlad, díky kterému se nebudete moci soustředit. Je to tedy čas obléknout si něco teplejšího.

Klasická nebo fleecová mikina?

Fleece na jógu velmi dobře izoluje a hřeje, je příjemný na dotek a nedráždí tělo. To je volba pro lidi, kteří se chtějí zahřát a relaxovat. Mikina zároveň chrání před ochlazováním těla při statických pohybech při meditaci. Na lekci jógy se oblečte ve vrstvách, každá fáze má totiž jinou dynamiku pohybu, takže se vždy budete cítit příjemně. Podívejte se také na jógamatky. Ta by vám neměla chybět na žádné lekci jógy.