Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Jógové legíny a tepláky na jógu

30 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Ať už zvolíte bezešvé legíny nebo kalhoty na jógu, měli byste se cítit pohodlně. Oblečení na jógu vám nesmí bránit v pohybu. Doplňte si jógový outfit také o naše trička a tílka na jógu z biobavlny.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Co vzít na hodinu jógy? Vezměte si legíny!

Chcete se při lekci jógy cítit pohodlně, ale přesto se nechcete vzdát vašeho módního stylu? Cvičení jógy vyžaduje oblečení, které nebude omezovat vaše pohyby a poskytne vám úplnou svobodu. Kromě toho je důležité kontrolovat pohyby a sledovat, jak se mění při cvičení, abyste v legínách na vypadali perfektně. Nejčastěji si je vybírají experti na jógu a to i kvůli jejich módnímu vzhledu. Jsou pohodlné, flexibilní a umožňují vám provádět i ty nejnáročnější a nejdynamičtější cviky.

Jak si vybrat legíny na jógu?

Pohodlí by mělo být vaší prioritou. Jóga vyžaduje soustředění, tak aby nic nevyrušilo vaši pozornost. Teprve potom přinese požadovaný účinek pro tělo i ducha. Legíny na jógu musí být pružné, dobře padnoucí, ale ne příliš těsné, aby neomezovali náš pohyb. Pouze v takových legínách provedete například pozdrav slunci nebo psa. V józe existují prvky gymnastiky, které vyžadují velkou flexibilitu. Legíny na jógu by měly být jako vaše druhá kůže a přesně kopírovat pohyby. Ani muži u nás nepřijdou zkrátka a v naší nabídce tak najdoupánské kalhoty na jógu.

Módní legíny na jógu

Jógové legíny vyráběné z pružných a prodyšných materiálů dobře odvádějí vlhkost, aby nezadržovaly pot, což se projevuje v pohodlí při tréninku. Chcete-li zajistit maximální pohodlí, zvolte legíny se vyšším pasem, který zakrývá břicho. Vyvarujte se přehnaných aplikací a flitrů, které vám mohou bránit v některých cvicích. Zejména pro ženy je vzhled stejně důležitý jako pohodlí a to i během tréninku. Všechny naše legíny na jógu jsou navrženy dle nejnovějších trendů. V Decathlonu nabízíme klasické modely v tmavých a univerzálních barvách, které lze kombinovat s dalšími kousky oblečení jako je tričko nebo mikina. Pokud dáváte přednost barvám a vzorům, vyberte si legíny s potiskem. S Decathlonem si můžete dovolit si vybrat sportovní oblečení, které vyhovuje vašim preferencím. Vyberte si na trénink oblečení, které vám bude vyhovovat. Doplňte váš outfit tričkem nebo tílkem na jógu ve vaší oblíbené barvě.