Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Jógová trička a tílka na jógu

46 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Prohlédněte si tílka a trička s dlouhým i krátkým rukávem. Biobavlnu, ze které jsou vyrobena, si okamžitě zamilujete. Na závěrečnou relaxaci se vám bude hodit také hřejivá mikina na jógu.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Top na jógu

Při józe hledá člověk sebe samého jak duchem, tak tělem. Aby vás nic nerozptylovalo a nenarušovalo vaši pozornost a soustředění, měli byste si připravit správné sportovní oblečení. Jeho základním prvkem je top na jógu. Máte ho ve svém šatníku? Objevte nejdůležitější vlastnosti trička na jógu a přesvědčte se sami.

Tričko na jógu - jeho speciální znaky

Materiál, ze kterého je vyrobeno musí být šetrný, nesmí dráždit a způsobovat nepříjemné svědění. Navíc by měl umožnit pokožce dýchat. Nejlepší látkou je tedy ta, která velmi dobře pojme vlhkost a zabraňuje hromadění potu. Tričko na jógu by nemělo být příliš volné, protože by to mohlo způsobit nepohodlí při provádění pozic s hlavou dolů. Vyberte si přilehlé tričko, abyste předešli rozpakům během cvičení a zajistili si volnost pohybu. Top na jógu tedy by neměl být vybraný náhodně a je důležité klást důraz na všechny funkce, které ovlivňují vaše pohodlí a klid během cvičení.

Tričko na jógu - naše varianty

V čem tedy cvičit, abyste se cítili příjemně a pohodlně? V Decathlonu najdete několik triček na jógu. Nejuniverzálnější je tričko s krátkým rukávem, má malý výstřih a dobře přiléhá k tělu a neomezuje v pohybu. Top na jógu je ale také dobrou volbou. Krátké rukávy byly nahrazeny ramínky. Top vám umožní sledovat vaše tělo při jednotlivých pohybech, takže můžete lépe sledovat pohyb svého těla a posoudit správnost prováděných cviků a reakci vašeho těla na každý pohyb. Mikina na jógu se vám bude taky hodit. Neměl by v ní chybět elastan, aby mikina byla pružná a neomezovala vás při relaxaci nebo rozcvičování. Pokud jste ve svém šatníku nenašli to správné tričko na jógu, určitě si projděte naši nabídku!