Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Doba doručení skladových objednávek je nyní minimálně 4 dny

Šnorchly, klipy na nos, špunty do uší

13 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Šnorchly, klipy na nos a špunty do uší, které ocení každý plavec ať už na tréninku nebo na závodech. Všechny naše pomůcky jsou z velmi pohodlného materiálu, aby při používání nikde netlačily. Vyberte si z naší nabídky také
piškoty a desky na plavání.


Šnorchly na plavání

Plavání je aktivita, kterou lze provozovat v jakémkoli věku a bez ohledu na kondici. Je to nejbezpečnější sport pro naše klouby a je také považován za formu rehabilitace. Ti, kterým záleží na výsledcích trénují profesionálně a soutěží, navíc používají různé druhy doplňků. Jedním z nich je právě šnorchl. Je to trubice, která nám umožňuje dýchat pod vodou. Můžeme ho použít jak v bazénu, tak v otevřené vodě - v moři, jezeře a řece.

Jak pomáhá šnorchl při plavání?

Šnorchl na plavání je podobný potápěčskému šnorchlu. Rozdíl je ve způsobu nasazení a připevnění. Není na boku hlavy, ale je přes obličej. Proto musí být přizpůsoben obličeji, což se provádí speciálním silikonovým páskem. Náustek ve šnorchlu je velmi důležitý. Vždy si vyberte měkký, který má ventil, který chrání před polykáním vody. Můžeme se tak soustředit na techniku a rychlost plavání. Šnorchl si vybírají profesionální plavci, nijak neomezuje jejich pohyb, šnorchl není nutné při plavání přidržovat.

Šnorchl - jak ho správně použít?

Nejprve si vyberte šnorchl, který vám nejvíce vyhovuje. Zaměřte se na jeho velikost, typ náustku a stabilitu upevnění. Potřebujete také silikonový popruh, díky které bude šnorchl na hlavě stabilní. S plaveckým šnorchlem vždy dýcháme ústy, nikdy ne nosem. Stojí za to ho použít, pokud chceme lépe zvládnout plaveckou techniku. Pokud nemusíme tolik kontrolovat přísun vzduchu, můžeme se více soustředit na plaveckou techniku. Objevte také v naší nabídce plavecké packy.