Filtrovat výsledky
7
výrobek výrobků v kategorii

Dětské snowboardové bundy a kalhoty

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Jak správně vybrat dětské snowboardové kalhoty

Dětské snowboardové kalhoty chrání nohy dítěte. Je důležité, aby si vaše dítě mohlo naplno užívat snowboardu v zimě a vlhku bez obavy, že nastydne. V nabídce naleznete nespočet modelů chlapeckých i dívčích kalhot. Výběr je široký, od klasických kalhot po kombinézy. V nabídce tak naleznete oblečení různých barev a stylů - od klasického až po současné módní trendy. Řada se skládá z funkčních výrobků za nejnižší cenu až po maximálně funkční a propracované modely. Díky informacím u každého výrobku si můžete vybrat kalhoty, které budou přesně vyhovovat vašim potřebám.


Výhody snowboardových kalhot

Snowboardové kalhoty jsou určeny na outdoorové horské sporty. Jsou ideální na lyžování, sáňkování, na snowboard i turistiku. Snowboardové kalhoty mohou být hřejivé, jejich nejdůležitější vlastností je nepromokavost. O uchování správné tělesné teploty se totiž zpravidla postará funkční spodní vrstva, ať již dlouhé bavlněné kalhoty, či legíny. Materiál by měl nejenom zabránit prosáknutí vody a ochránit před sněhem a deštěm, zároveň by měl být prodyšným stejně jako dětské lyžařské kombinézy. Při sportovní aktivitě vzrůstá tělesná teplota. Přebytečné teplo tělo uvolňuje ve formě potu. Teplo i pot by oblečení nemělo pohlcovat, ale naopak jej pomocí větracích otvorů v pase a na koncích nohavic odvádět na vnější stranu látky. U modelů nejvyšší řady je často vnější materiál nepromokavý, vnitřní vrstva však umožňuje odvádění vlhkosti na vnější stranu látky. Materiál je tak prodyšný.


Dětské snowboardové kalhoty: zvolte styl dítěti na míru

Naše nabídka dětských snowboardových kalhot je vskutku široká. Jistě naleznete ty správné stylové kalhoty pro vašeho syna či dceru. V naší nabídce je celá řada střihů kalhot. Od těch klasických, až po kalhoty se šlemi či kombinézy. Výhodou kombinézy je, že je kombinací bundy i kalhot. Někteří však právě toto na kombinéze nemají rádi, raději si samostatně zvolí bundu i kalhoty. Kalhoty nabízíme v klasických a neutrálních barvách, v nabídce však naleznete i růžovou, červenou, modrou a zelenou, která ladí s dětskými klasickými i prošívanými bundami.

Při výběru správného oblečení vám napomůže popis výrobku včetně fotografie. Navíc jsme rozlišili výrobky za nejnižší cenu, výrobky s nejlepším poměrem kvality a ceny a nejoblíbenější výrobky.