Filtrovat výsledky
59
výrobek výrobků v kategorii

Snowboardové oblečení a doplňky pro děti

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Dětská snowboardová bunda: je pohodlným oblečením pro mladého sportovce

Nemusíte čekat dlouhá léta, než se projeví talent a vášeň pro sport. Pokud vaše dítě zimní sporty baví a je v nich šikovné, zajistěte mu odpovídající vybavení. Vybrat si můžete z naší nabídky bund, které udrží vaše dítě v teple při sportu. Česaná podšívka dítě zahřeje a umožňuje mu podávat ty nejlepší výkony. Zátěr materiálu společně s nepropustnými švy zajišťuje naprostou nepromokavost oblečení.


Snowboardová mikina pro vaše dítě plná stylu i funkčních vlastností

Pohodlí bundy ocení děti i rodiče, děti budou nadšené z perfektně padnoucího a stylového střihu. V prodeji jsou bundy různých stylů, jednobarevné, tón v tónu i bundy s realistickými motivy, či obrázky. Malý jezdec sjezdovku oslní nejenom svojí jízdou, ale i stylovým oblečením. Pokud během pauzy chce obdivovat krásy přírody kolem sebe, nic mu v tom nebrání. Bundy jsou vybaveny praktickými kapsami, a to včetně praktických kapes na ruce. U oboustranných modelů může měnit styl doslova během pár okamžiků. Prohlédnout si navíc můžete i naši kolekci dětských snowboardových kombinéz , kterou si jistě také zamilujete.


Jízda na snowboardu v bundě určené na zimní sporty

Dětská snowboardová bunda by měla být prodyšná a odvádět vlhkost od těla při sportu. Všechny naše bundy tuto výhodu poskytují, stejně jako spodní vrstva dětského lyžařského oblečení. Výrobek je tak kombinací neprodyšného či prodyšného materiálu, který odvádí vlhkost od těla. Navíc díky gumičce či suchému zipu bunda perfektně padne a zabraňuje vnikání sněhu. V případě dotazů se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis.