Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Fitness

Objevte oblečení, obuv a veškeré vybavení na kardio trénink, posilování a kruhový trénink! Objevte naši značku Domyos!

Fitness

Domyos

V Decathlonu rozdělujeme několik aktivit, pro které Domyos navrhuje oblečení. Jedná se o kardio trénink, kruhový trénink a posilování. Další aktivitou, kterou můžete cvičit v každém věku je lehké cvičení a pilates. Neopomenutelnými sporty pak jsou gymnastika, balet či tanec.


Kardio trénink

Kardio trénink je vaším nejlepším pomocníkem při hubnutí a neměl by tak chybět v žádném tréninkovém plánu. Kardio trénink je taková aktivita při níž se vaše tepová frekvence vyšplhá na 60-75% vašeho tepového maxima. Může se jednat o běhání, plavání, jízdu na kole, jízdu na kolečkových bruslích, skákání přes švihadlo. Podle tělesné kondice však může jít i o chůzi. Kardio trénink by neměl překročit 30-90 minut. Pro kardio trénink jsme navrhli speciální kolekce oblečení, kdy je materiál velmi vzdušný a lehký. V oblečení budete vypadat skvěle a díky tomu si kardio pohyb zamilujete! Upřednostňujete-li cvičení doma, jistě pro vás budou zajímavé fitness stroje. V Decathlonu si vyberete!


Kruhový trénink

Kruhový trénink je způsob tréninku, při kterém za krátkou dobu procvičíte celé tělo. V kruhu jsou připraveny stanoviště, na kterých se sportovci střídají. Každé stanoviště procvičuje jinou svalovou partii. Zakládáte fitko a sháníte vybavení na kruhový trénink nebo sháníte pomůcky pro domácí cvičení? Vyberte si z nabídky vybavení na kruhový trénink a pusťte se do toho!


Posilování

Pod tímto pojmem si můžeme představit několik významů. Můžeme mluvit o zdravotním posilování nebo o kulturistickém posilování. Nyní však mluvíme o kulturistickém posilování, kde se sportovec zaměřuje na růst svalů. Vyberte si z nabídky tyčí, objímek a závaží a trénunjte z pohodlí domova každý den!