DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA

Fitness

Objevte oblečení, obuv a veškeré vybavení na kardio trénink, posilování a kruhový trénink! Objevte naši značku Domyos!

Vybavení na kardio trénink, posilování a kruhový trénink se nejlépe nakupuje v Decathlonu

Vítejte v oddělení fitness a kardio! Věříme, že budete s produkty naší značky Domyos nadmíru spokojeni. Ať už hledáte fitness oblečení, rotoped, bežecký pás, eliptický trenažer, činky, kettlebell, tašku, cvičební podložku nebo třeba proteiny a doplňky stravy, jste na správném místě! Chcete začít s tréninkem nebo třeba potřebujete poradit s výběrem správného výrobku? Užitečné rady a tipy naleznete na stránkách Domyos.cz. Pokud vás zajímá příběh našich nových produktů, můžete nahlédnout pod pokličku ZDE.

 
 

 
 

Fitness

Domyos

V Decathlonu rozdělujeme několik aktivit, pro které Domyos navrhuje oblečení. Jedná se o kardio trénink, kruhový trénink a posilování. Další aktivitou, kterou můžete cvičit v každém věku je lehké cvičení a pilates. Neopomenutelnými sporty pak jsou gymnastika, balet či tanec.


Kardio trénink

Kardio trénink je vaším nejlepším pomocníkem při hubnutí a neměl by tak chybět v žádném tréninkovém plánu. Kardio trénink je taková aktivita při níž se vaše tepová frakvence vyšplhá na 60-75% vašeho tepového maxima. Může se jednat o běhání, plavání, jízdu na kole, jízdu na kolečkových bruslích, skákání přes švihadlo. Podle tělesné kondice však může jít i o chůzi. Kardio trénink by neměl překročit 30-90 minut. Pro kardio trénink jsme navrhli speciální kolekce oblečení, kdy je materiál velmi vzdušný a lehký. V oblečení budete vypadat skvěle a díky tomu si kardio pohyb zamilujete! Upřednostňujete-li cvičení doma, jistě pro vás budou zajímavé fitness stroje. V Decathlonu si vyberete!


Kruhový trénink

Kruhový trénink je způsob tréninku při kterém za krátkou dobu procvičíte celé tělo. V kruhu jsou připraveny stanoviště, na kterých se sportovci střídají. Každé stanoviště procvičuje jinou svalovou pratii. Zakládáte fitko a sháníte vybavení na kruhový trénink nebo sháníte pomůcky pro domácí cvičení? Vyberte si z nabídky vybavení na kruhový trénink a pusťte se do toho!


Posilování

Pod tímto pojmem si můžeme představit několik významů. Můžeme mluvit o zdravotním posilování nebo o kulturistickém posilování. Nyní však mluvíme o kulturistickém posilování, kde se sportovec zaměřuje na růst svalů. Vyberte si z nabídky tyčí, objímek a závaží a trénunjte z pohodlí domova každý den!