Jogging, silniční běh, trail a atletika

Vítejte ve světě KALENJI! Ať už jste začátečník nebo pokročilý běžec, Decathlon nabízí široký sortiment obuvi, oděvů a doplňků pro JOGGING, SILNIČNÍ BĚH, ATLETIKU a TRAIL!

 
 

OBUV RUN ACTIVE

ZNÁTE Z TV

 
 


Hodinky GPS Cardio
OnMove 500

 
 

Nový Batoh
na trail
10l


Nakupte vybavení na běh - online nebo na prodejně


JOGGING

Chci se cítit dobře. Běh mi pomáhá zbavit se každodenního stresu a mám radost z každého uběhnutého kilometru. Většinou se pohybuji na zpevněných cestách nebo prošlapaných pěšinkách, v městských parcích nebo v lesích. S během to nepřeháním, většinou mi stačí hodina pohybu jednou až třikrát týdně.

SILNIČNÍ BĚH

Mám ambice se neustále zlepšovat. Běh je jedním z mých nejoblíběnějších sportů. Trénuji systematicky sám nebo pod vedením trenéra. Asfaltové silnice, rychlé povrchy jsou mi nejbližší. Účastním se silničních běžeckých závodů na vzdálenosti od 10 km po marathon.

TRAIL

Pohyb v přírodě mě naplňuje. Mám rád hory, obtížné terény a afsalt je pro mě cizí slovo. Vzdálenosti od 10 km po ultramarathony jsou pro mě tou pravou výzvou.

ATLETIKA

Běhy, skoky, vrhy jsou disciplíny, kterým se věnuji. Trénuji na tartanu, trávníku, ale také v tělocvičně. Začínám s atletickou průpravou na druhou stranu se občas účastním atletických závodů a závodů v přespolním běhu.


JOGGING - SILNIČNÍ BĚH - ATLETIKA - TRAIL