ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ | Vyzvednutí rezervovaného zboží je možné ve výdejních místech ve vybraných prodejnách
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Triatlon

Decathlon Vás provází i ve světě triatlonu. Vyvíjí i produkty speciálně pro tento sport, abyste si ho mohli vychutnat do posledního kilometru!

V této kombinéze můžete plavat, jezdit na kole i běhat! Tato velmi přilnavá kombinéza je určena na triatlony na krátkou vzdálenost.

Zobrazit kombinézu

Uvolněte si svaly pomocí masáže! Trojnožka se používá na masáž různých částí těla – stehen, paží, prsních svalů, šíje atd. Ruční masáž je zesílena vibracemi.

Zobrazit produkt

Pás na hloubkovou masáž svalů a spoušťových bodů po sportu. Potřebujete si po sportu odpočinout? Uvolněte si svaly pomocí masáže! Pás zajišťuje masáž nohou, zad, šíje, a to bez námahy!

ZOBRAZIT pás

Potřebujete si po sportu uvolnit svaly (zad, stehen, lýtek)? Tento tvrdý válec se vzorkem vám umožní intenzivní automasáž.

ZOBRAZIT válec

Jak vybrat sportovní nápoj?

Neodmyslitelné vybavení pro triatlon

Triatlon je sport, který spojuje tři disciplíny: plavání, jízdu na kole a běh. Chcete-li plavat, jezdit a běžet za nejlepších podmínek a užít si triatlonový závod, je nezbytné, mít vhodné vybavení! Trifunkce oblečení je nezbytnou vlastností, kterou budete potřebovat na Den D. Umožní vám plavat, jezdit a běžet bez nutnosti převlékat se, pomůže vám ušetřit cenný čas během změny disciplíny a zároveň bude respektovat specifika jednotlivých sportovních disciplín.

Triatlonové doplňky

Aptonia přináší množství triatlonových dopňků pro zpříjemnění vašeho zážitku. Pro přepravu věcí představujeme speciální tašku, která obsahuje několik oddílů pro sportovní potřeby jednotlivých sportovních disciplín včetně kontrolního seznamu. Nabízíme unikátní vaky na gely, které je možné připnout k vašemu kolu a mít je vždy po ruce. Určitě se vám budou hodit hodinky s GPS značky Geologic nebo Garmin, případně sporttestery. Veškerý sortiment pro triatlon nalzenete na této stránce!