Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Triatlon

Decathlon Vás provází i ve světě triatlonu. Vyvíjí i produkty speciálně pro tento sport, abyste si ho mohli vychutnat do posledního kilometru!

Neoprenová kombinéza na triatlon: 4mm nadnášivý neopren, tvarování pro volnost pohybu, obrácený zip a kratší střih usnadňující svlékání.

ZOBRAZIT neoprenovou kombinézu

Hledáte šikovného a praktického spojence na triatlonové závody? Díky speciálním přihrádkám vám tento batoh umožní snadno a rychle najít právě to, co potřebujete!

ZOBRAZIT triatlonový batoh

Triatlonové vybavení na krátkou distanci

Neodmyslitelné vybavení pro triatlon

Triatlon je sport, který spojuje tři disciplíny: plavání, jízdu na kole a běh. Chcete-li plavat, jezdit a běžet za nejlepších podmínek a užít si triatlonový závod, je nezbytné, mít vhodné vybavení! Trifunkce oblečení je nezbytnou vlastností, kterou budete potřebovat na Den D. Umožní vám plavat, jezdit a běžet bez nutnosti převlékat se, pomůže vám ušetřit cenný čas během změny disciplíny a zároveň bude respektovat specifika jednotlivých sportovních disciplín.

Triatlonové doplňky

Aptonia přináší množství triatlonových dopňků pro zpříjemnění vašeho zážitku. Pro přepravu věcí představujeme speciální tašku, která obsahuje několik oddílů pro sportovní potřeby jednotlivých sportovních disciplín včetně kontrolního seznamu. Nabízíme unikátní vaky na gely, které je možné připnout k vašemu kolu a mít je vždy po ruce. Určitě se vám budou hodit hodinky s GPS značky Geologic nebo Garmin, případně sporttestery. Veškerý sortiment pro triatlon nalzenete na této stránce!