Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách. Ostatní zboží je možné objednat online a poté vyzvednout.
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Rybářské potřeby

Caperlan je značka, kterou společnost Decathlon založila v roce 2007. Výzkumné středisko rybaření se nachází ve městě Cestas, kde jsou produkty podrobeny testům na různých typech vod, aby vyhovovaly všem náročným rybářům! Nechť vám naše rybářské vybavení přinese bohaté úlovky!

Rozměry: výška: 170 cm, šířka: 240 cm, délka: 3,85 cm
Plocha podlážky (8,3 m²) je dostatečná na dvě lehátka. Dokoupitelný svrchní stan zvyšuje nepromokavost a pohodlí bivakovacího stanu. Bivak je dolný vůči větru do rychlosti 80 km/h.

Zobrazit produkt

Lehký a snadno přenosný člun díky transportním popruhům. Držák na prut a odepínací brašny zajišťují pohodlí při rybolovu.

ZOBRAZIT PRODUKT

Rybářské brodící kalhoty z vysoce odolného materiálu. Boty a podešev ze vstřikovaného PVC bez ftalátů. Vhodné pro vstup do vody i do člunu.

Zobrazit produkt

Boilies xtrem 900

Rybaření

Pokud je vaší vášní rybaření, tak jste na správném místě. Jistě oceníte naše rybářské vybavení značky Caperlan, která má sídlo v kolébce rybolovu Decathlonu, v Cestas, v blízkosti moře na západě Francie. Rybářské produkty testujeme reálných podmínkách, abychom vám mohli zaručit rybářskou výbavu té nejvyšší kvality. Chytání ryb je velkou radostí, pokud ryby berou. K domu by například kaprařům mohlo pomoci naše boilies, které má vysoké výživové hodnoty a skvělou cenu. O větší pohodlí u vody se potom postarají rybářská křesla a skládací židličky, díky kterým bude rybolov ještě pohodlnějším a příjemnějším sportem.