Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Rybářské potřeby

Caperlan je značka, která se zaměřuje na rybářství už od roku 2007. Výzkumné středisko rybaření se nachází ve městě Cestas, kde jsou produkty podrobeny testům na různých typech vod, aby vyhovovaly všem náročným rybářům! Nechť vám naše rybářské potřeby přinesou bohaté úlovky!

Rozdělení na další kategorie

Univerzální rybářsé zavazadlo s ocelovou kostrou, kterou lze použít jako stolek. Výška: 14,5 cm. Šířka: 52 cm. Hloubka: 32,5 cm. Hmotnost: 3,850 kg.

Zobrazit produkt

Rozměry: výška: 1,5 m, hloubka: 1,15 m, šířka: 2 m
Přístřešek na rybolov o velikosti XL je určen až pro 2 osoby. Díky praktickému obalu se snadno přenáší k vodě i snadno rozloží. Složený má délku pouze 55 cm.

Zobrazit produkt

Boilies xtrem 900

Rybářské potřeby

Rybářství jako sport i koníček vyžaduje postupem času rybářské vybavení, které už z daleka neobsahuje jen prut. Když si rybolov najde cestu k vašemu srdci a vy začnete objevovat techniky rybolovu, cílení na určitý druh úlovku, přijdete na to, že se vybavení velice liší. Proto jsme pro vás připravili základní rozdělené, které vám s výběrem správného vybavení na ryby pomůže.

Kaprařina

Jak už z označení vyplývá, cílovou rybou je kapr. V naší zemi velice oblíbená ryba, kterou je možné ulovit na několik způsobů. Pro ten nejrozšířenější se jako nástraha používá boilies. Díky široké nabídce příchutí dokážete zaujmout i ty nejvybíravější velikány mezi kapry.

Lov dravců

Další skupinou jsou dravci. Dravé ryby je možné možné lovit na několik způsobů. Velice specifická je například technika muškaření, kdy rybář jako návnad používá imitaci hmyzu. Pokud chcete začít s něčím jednodušším, prohlédněte si kategorii přívlačové pruty, které jsou vhodné i pro začátečníky.

Plavaná a feeder

Technika rybolovu na feeder - na krmítko je oblíbená hlavně pro různorodost úlovků. Pomocí kombinace návnad a krmítka na feeder může rybář cílit na různé druhy ryb. Pokud jste vyznavačem splávku, jistě oceníte naši nabídku bičů a prutů na plavanou.

Mořský rybolov

Vyrážíte na dovolenou? Nebo cílíte na úlovky ze slaných vod. V obou případech máte širokou nabídku možností, jak mořské ryby ulovit. Prohlédněte si například nabídku vybavení na mořský rybolov ze břehu.