Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Rybářské potřeby

Caperlan je značka, kterou společnost Decathlon založila v roce 2007. Výzkumné středisko rybaření se nachází ve městě Cestas, kde jsou produkty podrobeny testům na různých typech vod, aby vyhovovali všem náročným rybářům! Nechť vám naše rybářské vybavení přinese bohaté úlovky!

Lehký a snadno přenosný člun díky transportním popruhům. Držák na prut a odepínací brašny zajišťují pohodlí při rybolovu. Více informací o tomto produktu se můžete dozvědět ZDE

ZOBRAZIT PRODUKT

Teleskopická rukojeť a odnímatelná hlava umožňují prodloužit podběrák ze 65 cm na 1,3 m v několika vteřinách.

ZOBRAZIT PRODUKT

Boilies xtrem 900

Rybaření

Pokud je vaší vášní rybaření, tak jste na správném místě. Jistě oceníte naše rybářské vybavení naší značky Caperlan, která má sídlo v kolébce rybolovu Deathlonu, v Cestas, v blízkosti moře na západě Francie tak, abychom všechny produkty mohly otestovat v reálných podmínkách a tak vám zaručit rybářskou výbavu té nejvyšší kvality. Chytání ryb je velkou radostí, pokud ryby berou. K domu by například kaprařům mohlo dopomoci naše boilies, které má vysoké výživové hodnoty a skvělou cenu. O větší pohodlí u vody se potom postarají rybářská křesla a skládací židličky, díky kterým bude rybolov ještě pohodlnějším a příjemnějším sportem.