PRODEJNY JSOU ZAVŘENÉ | VÝDEJ OBJEDNÁVEK V PRODEJNÁCH NENÍ MOŽNÝ | ZBOŽÍ Z ESHOPU K VÁM DOMŮ DORUČÍME DO 14 DNŮ (Z DŮVODU ZAVEDENÝCH SANITARNÍCH OPATŘENÍ)
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Rybolov

Caperlan je značka, kterou společnost Decathlon založila v roce 2007. Výzkumné středisko se nachází ve městě Cestas, kde jsou produkty podrobeny testům na různých typech vod, aby vyhovovali všem náročným rybářům! Nechť vám naše rybářské vybavení přinese bohaté úlovky!

Tento bivakovací stan je velice prostorný a díky své konstrukci je postavený během několika vteřin. Nepromokavé tropiko bylo testováno v laboratoři i v terénu.

ZOBRAZIT PRODUKT

Brodící kalhoty na rybolov z vysoce odolného materiálu.

ZOBRAZIT PRODUKT

Praktické zavazadlo pro každého rybýře, které umožňuje skladování i přípravu návnad a nástah.

ZOBRAZIT PRODUKT

Rybolov

Rybolov

Hledáte odpočinek u vody rybařením? Pak jistě oceníte naše rybářské vybavení naší značky Caperlan, která má sídlo v kolébce rybolovu Deathlonu, v Cestas, v blízkosti moře na západě Francie tak, abychom všechny produkty mohly otestovat v reálných podmínkách a tak vám zaručit produkty té nejvyšší kvality. Našemu boilies vysokých vyživových hodnot za skvělou cenu kapři neodolají. Také objevte příslušenství pro rybáře kvalitní a praktické pro váš pohodový rybolov!