Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Bundy na snowboard

24 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Pánská snowboardová bunda, nezbytný doplněk na zimu

Milovníci zimních sportů, buďte připraveni s nadcházející sezónou! Zimní sezóna znamená pro řadu z nás jízdu na snowboard či praktikování dalších zimních sportů. Zimní sezóna, to nejsou jen zimní sporty, prázdniny s přáteli a popíjení svařeného vína pod svahem, ale také nízké teploty, sněžení a nepohodlí, pokud jsme nezvolili správné oblečení. Aby tato situace nenastala, nabízí prodejny Decathlon kolekci bund určených na snowboard.


Jak správně vybrat snowboardovou bundu?

Stejně tak jako je výběr obuvi, snowboardu či kalhot velmi důležitý, je důležitá i správná volba bundy, která zajistí pohodlí a vašemu trupu. Bundu tak vybírejte pečlivě a mějte na paměti několik kritérií. První kritérium se týká vzhledu. Je přece jasné, že se vám bunda musí líbit! Cílem je najít bundu vašich snů, kterou budete rád nosit, která bude naplno odpovídat vašemu stylu. Druhé kritérium se týká funkčních charakteristik výrobku. Snowboardingu se pochopitelně věnujete na sněhu, a tak je třeba, aby byla bunda pohodlná a poskytovala i potřebnou ochranu. Střih by měl přispívat k vašemu pohodlí a zároveň nebránit v pohybu. Neváhejte si vyzkoušet několik model, abyste zjistili, jaký vám nejlépe sedí.

Důležitý je i materiál, z něhož je bunda ušita. Umožňuje nošení bundy i za velmi chladného počasí. Zvolte si model, který nejlépe odpovídá místu, kde se budete věnovat zimním sportům, z materiálu, který vás ochrání před sněžením. Důležitá je i prodyšnost materiálu. Zvolte si takovou pánskou bundu, která odvádí vlhkost od těla, a poskytuje tak pohodlí při celodenním nošení.Pozornost věnujte i nastavení různých částí bundy. Utažení sněhového pásu, manžet, nastavení kapuce, průchodka k protažení kabelu od sluchátek atd.


Užívejte naplno!

Jakmile si zvolíte vaši vysněnou snowboardovou bundu, stačí ji jen obléci a naplno si užívat přátel a snowboardingu!


Pánské snowboardové kalhoty

Pro začátečníky i zkušené snowboardisty je výběr správných snowboardových kalhot naprostý základ. . Snowboarding je velmi náročný. Testuje vaši fyzickou kondici i vášeň pro tento sport. Snowboardové oblečení tak musí být odolné, lehké, nepromokavé a prodyšné. Mohlo by se zdát, že si tyto charakteristiky protiřečí, opak je ale pravdou. Společně zajišťují pohodlí a odolnost. Níže vám poradíme, jak si vybrat ty správné snowboardové kalhoty.


Materiály a funkční vlastnosti snowboardových kalhot

Abyste si mohli naplno užívat snowboardingu, zvolte oblečení, které je na tento druh sportu určeno. Tento sport je navíc praktikován na sněhu za velmi chladného počasí. Snowboardové kalhoty by tak měly tepelně izolovat. Navíc by měly udržet vaši tělesnou teplotu. Jelikož budete v přímém kontaktu se sněhem, materiál kalhoty by neměl dovolovat nasáknutí vodou a vlhkostí. Kalhoty tedy musejí být nepromokavé. Nové materiály použité i u bund a spodní vrstvy oblečení mají vynikající funkční vlastnosti, např. vodoodpudivost, díky níž voda po materiálu steče a nevsákne se. Vodoodpudivosti je dosaženo speciální úpravou materiálu. Pravidelné používání a praní kalhot v ruce i v pračce bude snižovat vodoodpudivost materiálu. Proto je zapotřebí ji pravidelně obnovovat. Výrobky k tomu určené naleznete v našich prodejnách. Vyjma tepelné izolace, nepromokavosti a vodoodpudivosti by snowboardové kalhoty také měly být prodyšné, aby umožnily odvod potu na vnější stranu látky.


Co mít na paměti při výběru kalhot

Co se týče funkčních detailů, měly by být kalhoty vybaveny řadou kapes. Kapsy mají buď légu, nebo jsou na zapínání na zip. Kalhoty jsou v pase buď na gumu, utahovací pásek, přezku i klasický opasek. Spodní lemy jsou pružné, aby do nich nepronikal sníc ani vlhkost. Důležité jsou i výztuhy, které se nacházejí na kolenou, hýždích a stehnech a tlumí otřesy v případě pádu. Všechny tyto funkční vlastnosti se odrážejí i v ceně výrobku. Pokud kalhoty potřebujete vybrat rychle, dbejte našich popisků. Ty označují nejlevnější výrobek i výrobek, který si oblíbilo nejvíce uživatelů.