Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Snowboardové bundy

23 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Bundy na snowboard z naší nabídky jsou vyvíjeny snowboardistům na míru. Jsou velmi odolné, nepromokavé a nabízí volnost pohybu. Stejně tak tomu je i u snowboardových kalhot.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Bunda na snowboard, nezbytný doplněk na zimu

Milovníci zimních sportů, buďte připraveni s nadcházející sezónou! Zimní sezóna znamená pro řadu z nás jízdu na snowboard či praktikování dalších zimních sportů. Zimní sezóna, to nejsou jen zimní sporty, prázdniny s přáteli a popíjení svařeného vína pod svahem, ale také nízké teploty, sněžení a nepohodlí, pokud jsme nezvolili správné oblečení. Aby tato situace nenastala, nabízí prodejny Decathlon kolekci bund na snowboard.

Jak správně vybrat snowboardovou bundu?

Stejně tak jako je výběr snowboardových bot, snowboardu či kalhot na snowboard velmi důležitý, je důležitá i správná volba snowboardové bundy, která zajistí pohodlí a vašemu trupu. Bundu tak vybírejte pečlivě a mějte na paměti několik kritérií. První kritérium se týká vzhledu. Je přece jasné, že se vám bunda musí líbit! Cílem je najít bundu vašich snů, kterou budete rád nosit, která bude naplno odpovídat vašemu stylu. Druhé kritérium se týká funkčních charakteristik výrobku. Snowboardingu se pochopitelně věnujete na sněhu, a tak je třeba, aby byla bunda pohodlná a poskytovala i potřebnou ochranu. Střih by měl přispívat k vašemu pohodlí a zároveň nebránit v pohybu. Neváhejte si vyzkoušet několik model, abyste zjistili, jaký vám nejlépe sedí.

Důležitý je i materiál, z něhož je bunda ušita. Umožňuje nošení bundy i za velmi chladného počasí. Zvolte si model, který nejlépe odpovídá místu, kde se budete věnovat zimním sportům, z materiálu, který vás ochrání před sněžením. Důležitá je i prodyšnost materiálu. Zvolte si takovou pánskou bundu, která odvádí vlhkost od těla, a poskytuje tak pohodlí při celodenním nošení.Pozornost věnujte i nastavení různých částí bundy. Utažení sněhového pásu, manžet, nastavení kapuce, průchodka k protažení kabelu od sluchátek atd.