Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Oblečení na snowboard a doplňky

124 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Prohlédněte si snowboardové oblečení z naší nabídky, které je velice odolné a nijak neomezuje v pohybu. Snowboardové bundy a kalhoty značky DREAMSCAPE mají navíc záruku 5 let!


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Snowboardové oblečení: pohodlné zimní bundy a kalhoty

Snowboardové oblečení by mělo být pohodlné, funkční a stylové. V této kolekci naleznete slušivé bundy s podšívkou, díky nimž zvládnete jakékoliv rozmary počasí. Oblečení vyrobena z materiálů, které udržují teplo. Co se týče snowboardových kalhot, ty by měly být široké a perfektně zakrývat snowboardové boty.


Snowboardové oblečení: vsaďte na více vrstev

Při snowboardingu, stejně jako při lyžování, je základem pro ochranu před chladem správné nakombinování vrstev. Oblečte si přiléhavé tričko s dlouhým rukávem z hřejivé vlny a polyesteru, který usnadňuje odvod potu. Za velmi nízkých teplot si přes tričko oblečte vlněný svetr, či fleecovou mikinu, pak oblečete snowboardovou bundu. Pod kalhoty oblečte dlouhé spodní kalhoty, které ochrání před chladem. Navíc jsou pružné a nebrání pohybu. Vyztužené podkolenky ve špičce i patě doplňují vaše oblečení a poskytují pohodlí.


Snowboardové oblečení: nezbytné doplňky

Pokud nechcete, aby vám při snowboardingu nebyla zima, zvolte následující doplňky. Zvolte dostatečně širokou čepici, která kryje uši, na výběr máte vlněné, fleecové i syntetické provedení. Šála či nákrčník chrání před pronikáním chladu a větru ke krku. Ochrana rukou je zásadní pro pohodlné a bezpečné sportování. Rukavice by měly být podšité, nepromokavé a se snadným dotažením.