Filtrovat výsledky
7
výrobek výrobků v kategorii

Dětské snowboardové vybavení

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Dětské snowboardové vybavení: praktické a stylové

Díky širokému výběru vybavení na snowboard pro děti si můžete být jisti, že vaše děti budou svahy sjíždět vybaveni tím nejlepším na trhu. Ať vaše dítě se snowboardem začíná, či je pokročilým snowboardistou, díky naší nabídce bude jeho ochrana při snowboardingu zajištěna od hlavy až k patě. Vybavení je určeno do velmi chladného počasí, vybrané oblečení zajišťuje perfektní ochranu před chladem, sněhem a vlhkostí. Dětské lyžařské přilby a brýle poskytují funkční ochranu hlavy a očí. Vybavení je prodáváno v řadě barevných kombinací, aby se zalíbilo doopravdy každému.


Oblečení je pohodlné za každého počasí

Do nepostradatelného snowboardového oblečení pro děti patří funkční oblečení,které zajistí pohodlnou jízdu na snowboardu. Můžete si zvolit mezi snowboardovou kombinézou, která zajišťuje kompletní ochranu před chladem a umožňuje nastavení délky nohavic, aby rostla společně s dítětem, či praktickou sadou kalhot a bundy.Veškeré naše funkční oblečení má stejné výhody. Díky nepromokavým materiálům udrží děti po celý den v suchu. Ušito je navíc z prodyšného, vodoodpudivého a odolného materiálu. Navíc je celá kolekce provedena v celé řadě barevných kombinací, aby se zaručeně zalíbila každému. Díky oboustranným bundám může dítě měnit styl dle nálady!


Vybavení je vhodné pro pokročilostní úroveň vašeho dítěte

Nyní si stačí jen vybrat ten správný dětský snowboard. Modely v naší nabídce zajišťují vynikající přilnavost i stabilitu. Jsou univerzální a tolerují chyby začátečníků. Zkušení jezdci zas ocení jejich snadnou ovladatelnost. Vázání na jedinou přezku snadno zapnou i malé děti. Navíc je vázání kompatibilní s celou řadou obuvi. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naše zaměstnance.