Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Vázání na snowboard

10 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Lyžařské a snowboardové vázání pro pohodlnou jízdu

Milovníkům zimních sportů nabízíme dva typy snowboardových vázání. Klasické vázání skládající se z pásku na nártu a pásu kolem kotníku. A tzv. paměťová vázání step-in a patní vázání, kde není zapotřebí stupeň utažení pokaždé upravovat. V naší nabídce naleznete všechny druhy vázání pro dospělé i děti a uzpůsobené vaší pokročilostní úrovni a stylu jízdy. Nabízíme také vázání speciálně určené do prašanu a mimo sjezdovky, které je odolné a pružné.


Výkonné a funkční lyžařské a snowboardové vázání

Velkou výhodou vázání v naší nabídce je, že se přizpůsobí pohybu nohy, zároveň fixuje kotník, a umožňuje tak plynulou a pohodlnou jízdu. Hlavní díly jsou většinou vyrobeny z polyamidu, který umožňuje snadné změny směru. EVA pěna na patě a kolem kotníků zabraňuje otlakům a vzniku puchýřů. U klasického vázání na pásky zpevňuje vázání použitý ocelový materiál. Vázání pro dospělé jsou v prodeji od velikosti M (37–42) až do velikosti XL (45–50). Dětská vázání jsou v prodeji od velikosti 34 do velikosti 38.


Nezbytné doplňky k vázání

Aby lyžařské a snowboardové vázání poskytovalo skutečně bezpečnou jízdu, doporučujeme dotáhnout všechny šrouby před každou sezónou. Nářadí a šroubky naleznete v prodejnách. Pozornost dotažení věnujte u snowboardového vázání, které je více namáhané než lyžařské. V nabídce naleznete opravné sady šroubů a matic. Dobrý grip na snowboardu je zárukou pohodlí při každé jízdě, zvolte proto protiskluzové podložky, které umožní si na prkno stoupnout zadní nohou a nespadnout.