Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Snowboarding

Snowboardové vybavení a oblečení nově prezentuje naše značka DREAMSCAPE. Ta přináší snowboardistům nejen stylové a odolné oblečení ale i snowboardy, snowboardová vázání a boty. Myslíme také na bezpečnost, proto v naší nabídce najdete také chrániče, páteřáky a snowboardové helmy.

DALŠÍ SPORTOVNÍ AKTIVITY

Snowboarding

Snowboardové vybavení: desky, vázání a boty

Naše značka Wedze nabízí pro milovníky snowboardingu vše potřebné. Snowboardy jsou prodávané v setu s vázáním i samostatně. Na své si přijdou začátečníci, pokročilí i zkušení. Stejně tak muži, ženy a děti Snowboardy pro dospělé i v provedení WIDE. Dětské snowboardy od 105 cm. Snowboardové boty se systémem Zone Lock nabízí to nejlepší zpevnění nohy a perfektní přenos energie do desky snowboardu. Vázání na snowboard je možné zakoupit i samostatně, a to v provedení pásnké vázání, dámské vázání a dětské vázání. Na výběr máte vždy podle úrovně vašich dovedností.

Snowboardové oblečení: kalhoty a bundy

Oblečení na snowboard je typické svým volným střihem, který zaručuje volnost pohybu. Dále svojí vodoodpudivostí, která odpovídá jednotlivým úrovním snowboardingu. Použité materiály umožňují pohyb na sjezdovce i mimo sjezdovku, a to za každého počasí!

Snowboardové doplňky: rukavice, čepice

Myslete také na doplňky. Ochrana rukou díky snowboardovým rukavicím, které vaše ruce udrží v teple a suchu. Na výběr máte z řady materiálu, ať už sou to kožené rukavice, nebo freestylové rukavice s gripem. Čepice na snowboarding? Za nás raději snowboardová nebo lyžařská přilba. Ovšem na cestu ke svahu nebo do restaurace je takový kulich ideální.

Ochranné prvky a příslušenství: přilby, chrániče a batohy

Bezpečnost na prvním místě. Chraňte se na svahu i mimo něj pomocí chráničů na kolena, chráničů na ruce a chráničem páteře. Nezapomínejte také na snowboardovou nebo lyžařskou přilbu. Pro delší pobyt na horách můžete využít batoh, do kterého se vám vejde vybavení na celý den. Freeridový batoh s integrovaným chráničem páteře potom nabízí funkci ochranného prvku.