Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Lyžáky pro dospělé

44 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Pořídit si nové lyžařské boty není nic jednoduchého. Lyžáky musí prostě perfektně sedět. Prohlédněte si také nabídku dětských lyžařských bot.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Lyžáky pro každého

Boty na lyže jsou nezbytnou součástí lyžařského vybavení a někdy umí pěkně potrápit. Při výběru lyžařských bot je potřeba znát šířku svého chodidla, případně si ji nechat změřit na našich prodejnách. Následně si podle vaší lyžařské úrovně vyberete dostatečně pohodlnou a přesnou botu, která bude odpovídat vašim nárokům. Kromě sjezdových bot, které jsou v naší nabídce v největším zastoupení nechybí ani freeridové lyžáky. Ty jsou charakteristické podrážkou, která je kompatibilní i s insertovým vázáním pro stoupání.

Dámské lyžařské boty

Dámské lyžáky z naší nabídky jsou obecně měkčí nežli pánské modely. Boty jsou tak dostatečně pohodlné. Pro lyžařky, kterým je často zima od nohou, doporučujeme vyzkoušet také vyhřívané lyžařské boty.

Pánské lyžařské boty

Lyžáky pro pány jsou charakteristické svojí přesností, kterou vyžadují hlavně zkušenější lyžaři. Pánské lyžáky jsou zpravidla tvrdší než dámské modely.