Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Plavky na aqua fittness

32 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Objevte naši nabídku dvoudílných či jednodílných plavek na aquabike či aquafitness. Doplňte svou výbavu také o boty na aquafitness.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Plavky na aquafitness dle vaší postavy


Aquafitness se těší stále větší oblibě. Naše nabídka zahrnuje speciálně navržené plavky na aquafitness pro starší osoby nebo těhotné. Před první lekcí je důležité se důkladně připravit a vybavit. Vyberte si proto padnoucí a pohodlný outfit na aquafitness, který vás nebude omezovat v pohybu.

Nejlepší volbou na aquafitness jsou jednodílné plavky. Neměly by vás omezovat v intenzivních pohybech a sestavách. Váš outfit vám musí poskytnout maximální pohyb. Pamatujte, že během výuky byste se měli soustředit na fyzickou aktivitu, nikoli na váš vzhled nebo nepadnoucí oblečení. Pokud se však cítíte lépe ve dvoudílných plavkách, i pro vás jsme prřipravili několik návrhů. Jedná se například o kraťasy ke kolenům, které tělo obepínají a pomáhají tak stabilitě v pohybu nebo top, který vás udrží v teple i ve vodě. Oblečení na aquafitness musí mít v první řadě správnou velikost – nesmí být příliš těsné nebo naopak příliš volné. Materiál by měl být pružný a odolný proti roztržení či oděru. Na našem eshopu nebo v kamenných prodejnách najdete spodní díly a to ať už s krátkými nebo dlouhými nohavicemi. Horní díly jsou kvalitně vyztužené pohodlné cvičení. Vyberte si v naší nabídce také doplňky na aquafitness.