Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Popruhy, meditační polštáře a ostatní doplňky na jógu

12 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Pomůcky na jógu vám mohou výrazně zpříjemnit jógové pozice. Díky popruhu dosáhnete dále, bolster, polštář nebo válec na jógu zase využijete při relaxaci. Vyberte si z našich doplňků na jógu. Poté už stačí jen zvolit pohodlné legíny nebo kalhoty na jógu.


Příslušenství na jógu pro dosažení stále vyšších cílů

Dle filosofie jógy je cílem dosáhnout stále větší flexibility. Proto se doplňky používají k tomu, abyste se dostaly do konečné polohy bez opory a pomoci. Díky nim můžeme také využívat možností našeho těla a zajistit si tak vhodné podmínky pro správné provádění jednotlivých cviků. Stěží si tedy představit trénink jógy bez podložky nebo jógabloku.

Příslušenství na jógu znamená více možností

Správné cvičení jógy je obzvláště důležité. Doplňky na jógu umožňují a usnadňují přechod do pozic ve správném postavení. To se také promítá do všech výhod, které jóga přináší. Ty pomáhají uvolnit svaly a šlachy. Jsou nezbytné především pro začátečníky. Díky blokům a páskům na jógu si budete své tělo více uvědomovat. Naučíte se tak používat všechny svaly k bezchybnému provedení konkrétní polohy. Doplňky na jógu mají pozitivní vliv na posílení těla a uvědomování si jeho poloh. Chrání také vaše zdraví a minimalizují riziko zranění. Při použití pomůcek je pro vás snažší soustředit se na dech a práci svalů a šlach.

Nejoblíbenější doplňky na jógu

Pro trénink jógy je základem podložka. Umožňuje tělu poskytnout správné podmínky pro cvičení. Je dobré provádět cvičení na měkké podložce, ta eliminuje riziko odření a zranění. Cvičení na podložce je tedy jistě pohodlnější. Popruhy a bloky na jógu jsou navrženy pro lepší a efektivnější protažení celého těla. Mezi další doplňky patří podložka na podporu kloubů nebo zafu, který využívají pokročilí jogíni. Zajímá vás, co dalšího si pro vás Decathlon připravil? Rádi vám ukážeme více! Seznamte se například s nabídkou oblečení na jógu Decathlonu.