ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ | Vyzvednutí rezervovaného zboží je možné ve výdejních místech ve vybraných prodejnách
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Běžecké hodinky, sporttestery, stopky na běh

46 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Fitness náramek nebo sporttester?

Sporttestery a fitness náramky měří vaši celodenní aktivitu: spálené kalorie, počet ušlých kroků a další (záleží na konkrétním modelu). Pomohou vám při optimalizaci tréninkového procesu. Bez trenéra s nimi přizpůsobíte intenzitu cvičení tak, aby odpovídala vašim cílům.

Sporttestery

Sporttestery poskytují více funkcí srovnáme-li je s fitness náramky. Sporttestery bývají odolnější. Nevýhodou však je vyšší pořizovací cena. Řada sporttesterů umožňuje zobrazit velké množství informací již na svém displeji. Většina modelů je vybavená GPS modulem. Mobilní telefon tak využijete pouze k zpětné analýze dat.

Fitness náramky

Oproti sporttesterům jsou fitness náramky zpravidla levnější. Neposkytují však tolik funkcí. Jsou propojeny s chytrým telefonem a v aplikaci zobrazují denní statistiky. Většina modelů nemá vlastní GPS modul. V takovém případě využívají zpravidla GPS z mobilního telefonu. Nevýhodou je, že pokud si zapomenete telefon doma, nebudete moci využívat funkce spojené s GPS, jako jsou například měření rychlosti a vzdálenosti, záznam trasy a další.

Digitální a analogové hodinky

Nepotřebujete vědět podrobnosti o svém výkonu? Vystačíte si pouze s měřením času, odpočítáváním času, základními tréninkovými funkcemi? Poté si pořiďte digitalní hodinky.

Hrudní pásy

Ti z vás, kteří již máte nějaké chytré hodinky a chtěli byste měřit srdeční frekvenci přesněji, než ze zápěstí, můžeme doporučit hrudní pás, který je možno spárovat prostřednictvím Bluetooth.

Stopky

Vysoce kvalitní mechanické stopky pro běh, fitness a jiné sportovní aktivity, při nichž chcete stopovat časové úseky. Jednoduchá obsluha a dobré ovládání. To umožňují stopky z produkce Decathlon.