Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Gymnastické dresy

52 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Objevte v této kategorii dresy na gymnastiku na vaše tréninky nebo závody, a to jak pro moderní či sportovní gymnastiku. V nabídce najdete jak gymnastické dresy s dlouhým rukávem, tak dresy s krátkým rukávem.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Gymnastické dresy pro začátečníky i profesionály

Pokud je vaším koníčkem gymnastika, velmi dobře víte, jak důležité je pohodlí při tréninku nebo na soutěži. Nemůžete si dovolit oblečení, které by omezovalo vaše pohyby. Proto by vaše oblečení mělo kopírovat vaše pohyby a nebránit vám při provádění obtížnějších sestav. Doufáme, že právě díky Decathlonu objevíte nové pozice.


Pohodlné sportovní oblečení

Jednodílné dresy volí zejména začátečníci a nejmladší milovnící sportovní gymnastiky. Umožňují volný pohyb a usnadňují cviky v nových sestavách. Jsou vyrobeny z pružných materiálů a jejich střih je pohodlný. Kromě toho mají ploché švy, které nedráždí pokožku. Stejně populární jsou i dresy, které lze nosit samostatně v kombinaci s kraťasy nebo kalhotami. Jsou univerzální a jsou ideální pro trénink i soutěže.


Vyberte si sportovní oblečení dle vašich preferencí

Gymnastický dres musí těsně sedět, musí mít vaší přesnou velikost, nikdy nesmí být příliš velký, ani malý. Pokud si takový dres vyberete, bude omezovat vaše pohyby a vy se nebudete cítit pohodlně. Materiál je vzdušný a pružný a snadno odvádí pot. Neméně důležitá je barva a vzor. Černé, bílé a modré dresy jsou nejuniverzálnějšími barvami. Dívky však rády volí růžovou a chlapci modrou nebo červenou. Jelikož nabídka Decathlonu je pestrá, můžete barevně experimentovat. Podívejte se také na naší nabídku pomůcek na gymnastiku.