Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách. Ostatní zboží je možné objednat online a poté vyzvednout.

Gymnastické dresy

47 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Objevte v této kategorii dresy na gymnastiku na vaše tréninky nebo závody, a to jak pro moderní či sportovní gymnastiku. V nabídce najdete jak gymnastické dresy s dlouhým rukávem, tak dresy s krátkým rukávem.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte trikoty na gymnastiku online na našem e-shopu


Pokud je vaší sportovní vášní gymnastika, tak jistě víte, jak důležité je pohodlí oblečení během tréninku a vystoupení. Nesprávné oblečení omezí vaše pohyby a výkony a vy tak nebudete schopni správné pohyby provést. Gymnastický dres by se vám měl přizpůsobit a neodporovat vašemu pohybu ani v náročnějších pozicích. Věříme, že gymnastické dresy z Decathlonu budou pro vás ty pravé.

Jednodílné dresy na gymnastiku si vyberou především začátečníci nebo nejmladší nadšenci do gymnastiky. Jsou vyrobeny z pružných materiálů a jejich střih je pohodlný. Materiál efektivně odvádí pot od těla. Další výhodou jsou bezpochyby ploché švy, které vás při cvičení nedráždí. Stejné oblibě se těší i gymnastické legíny a gymnastické kraťasy, které jsou skvělým doplněním trikotů na gymnastiku.

Důraz také přikládejte výběru správné velikosti oblečení, nesmí být ani příliš malá či velká. Pokud se tak stane, nebudete se ve svém gymnastickém outfitu cítit pohodlně. Při výběru je důležitá barva. Nejuniverzálnější gymnastické dresy jsou v bílé, černé, případně i v modré barvě. Dívky si pak mohou vybrat i barvy červené nebo fialové. Nabídka Decathlonu je opravdu široká, nebojte se kombinovat tak, aby váš outfit byl pohodlný a jedinečný!