Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Kempování

Rádi vyrážíte pryč z města? Ať už jedete na víkend, týden či měsíc, naše výrobky na kempování od značky Quechua vás učitě nadchnou. Žádné počasí už nebude problém a vy si budete moci nerušeně a v pohodlí užívat krásnou přírodu.

Quechua - jak vznikají naše stany

KEMPOVÁNÍ NEBYLO NIKDY SNAZŠÍ

Máme pro vás kompletní nabídku vybavení a doplňků na kempování od značky Quechua. Vysoká kvalita za nízkou cenu pro maximální požitek z vícedenního pobytu v přírodě. Pokud hledáte kvalitní stany, spací pytle, karimatky, vybavení na vaření nebo cokoliv jiného, co by vám mohlo zpříjemnit kemping, naleznete to právě zde.


STANY QUECHUA

Naše stany, stejně jako všechny výrobky na kempování, se navrhují a poté testují v laboratořích i praktických podmínkách ve >francouzských Alpách. Vývojové centrum Quechua se nachází cca 20km od Chamonix, prakticky na upatí Mont Blanc. Všechny stany prochází náročným shower-testem, kdy ani kapička nesmí proniknout dovnitř. V nabídce pro vás máme jak rodinné, tak i menší modely, od 2 do 8 osob. Nezapomeňte si také prohlédnout naší nabídku rachlorozkládacích stanů 2Seconds. Některé stany také disponují technologií Fresh&Black, která nejen že udrží ve stanu příjemnou teplotu, ale také udrží 99% tmu, takže si ráno můžete pěkně přispat.