Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Sítě na plážový volejbal

10 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Síť a míč – nic víc na plážový volejbal nepotřebujete

V plážovém volejbale proti sobě hrají dvě družstva o dvou hráčích, ta mohou být i smíšená. Jak už název napovídá, hraje se na pláži nebo písku. Jako u klasického volejbalu se zápas hraje na dva vítězné sety, každý set má 21 bodům a k vítězství je nutné vést minimálně o 2 body. V případě remízy se týmy utkají v třetím setu, který se hraje, dokud jedno družstvo nezíská dvoubodový náskok.


Plážový volejbal nejen na pláži

O plážovém volejbalu se stále mluví jako o letním sportu provozovaném na pískových plážích. A přece, některé sítě a míče vám umožní si zahrát i v parku, nebo dokonce na zahradě. Můžete tak trénovat i bez písku a moře, zato s veškerými výhodami, které tato aktivita přináší!


Vyzkoušejte si plážový volejbal se sítí BV 100

Začátečníci nemusí nutně hrát na písku. Decathlon vyvinul volejbalovou síť BV 100, kterou je možné používat v parku, na zahradě, na pláži nebo i v tělocvičně. Je 3 metry široká a lze ji nastavit na trojí výšku, snadno si tak zahrajete ve dvou týmech po čtyřech hráčích. Odteď můžete plážový volejbal hrát kdekoli!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.