DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
6
výrobek výrobků v kategorii

Omotávky, výplety a brýle na squash

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Squashové výplety – široký výběr pro všechny hráče

Ta správná raketa, vhodná squashová obuv, prodyšné oblečení, které odvádí pot… A squashový výplet odpovídající vaší hře! V DECATHLONU nabízíme kompletní řadu výpletů určených na squashové rakety. Struny výpletů nabízejí různé napětí a různou odolnost vůči nárazům, záleží na vašem herním stylu, vaší síle a požadované přesnosti při udělování rotací. Jednotlivé výplety jsou rovněž rozlišeny podle toho, jak často je vhodné s nimi hrát, takže u nás najdete modely na příležitostnou, pravidelnou či intenzivní hru.


Squashové výplety se silnější strunou jsou odolnější

Čím je struna výpletu silnější, tím je squashový výplet odolnější vůči opotřebení. Zároveň umožňuje pokročilejším hráčům lépe kontrolovat každý úder. Výplety se silnou strunou (o průměru nad 1,25 mm) dostupné na našich stránkách jsou vyrobeny z multivlákna, které zaručuje pohodlné odpaly a díky své pružnosti dodá vašim úderům na razanci. Pro hráče, kteří požadují dobrou kontrolu i odolnost, značka Artengo vyvinula výplety se silnou strunou, které si uchovávají optimální pružnost při každém kontaktu s míčkem.


Výplety s tenkou strunou pro zkušené hráče

Postupem času se budete potřebovat spolehnout na svou raketu, abyste mohli míčku udělovat stále důmyslnější rotace a vysílat na soupeře razantní smeče. V DECATHLONU najdete výplety s tenkou strunou (o průměru do 1,25 mm) od různých značek, jako je Wilson nebo Tecnifibre. Tyto squashové výplety menšího průměru generují při odpalu dobrou razanci a zároveň nabízejí skvělou kontrolu nad každým úderem. Pozor, vzhledem k větší pružnosti a menšímu průměru struny jsou tyto výplety méně odolné vůči opotřebení a ztrátě napětí. Některé značky nicméně strunu ošetřují speciálními úpravami, aby měl výplet delší životnost.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.