Filtrovat výsledky
2
výrobek výrobků v kategorii

Dámské oblečení na badminton

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Základní oblečení

Badminton se řadí mezi sporty vyžadující jen malé množství vybavení. Vedle obuvi budete potřebovat míček, raketu a vhodné oblečení. V případě žen se předepsaný úbor skládá z pola doplněného buďto šortkami, nebo minisukní. Toto dámské badmintonové oblečení se vyrábí z funkčních prodyšných materiálů. Ty rychle odvádějí pot od těla, a zaručují tak maximální pohodlí po celou dobu tréninku. V průběhu let je k dostání stále lepší a lepší vybavení. V DECATHLONU najdete široký výběr inovativního dámského oblečení.


Jakou volit na badminton obuv?

Vedle oblečení je na badminton potřeba nosit i vhodnou obuv. Její kvalita je velmi důležitá pro to, abyste se vyhnuly zranění. Při badmintonu se totiž hráčky po kurtu rychle přesouvají, a jejich kotníky a klouby jsou tak vystaveny značné zátěži. Ideální obuv musí zpevňovat nohu i kotník, navíc by měla být poddajná a lehká. Vedle obuvi investujte také do kvalitních ponožek vhodných na raketové sporty. Doporučujeme zvolit ponožky se stažením na nártu, ty nohu dokonale zpevní. Existují rovněž modely se zesílenou špičkou a patou. Ať s badmintonem začínáte, hrajete jen příležitostně, nebo pravidelně, z naší široké nabídky ponožek a oblečení si jistě vyberete.


Modely v různých barvách a v různém stylu

V DECATHLONU si myslíme, že při vývoji sportovního oblečení by se nemělo rezignovat na styl. Proto u nás najdete dámské oblečení na badminton, které je barevné a dobře sladěné. Když ho dobře zkombinujete, můžete se na kurtu blýsknout trendy úborem! Vedle zajímavého vzhledu naše oblečení nabízí také pohodlí a velmi příjemně se nosí. Díky nízké hmotnosti každý kus oblečení přispívá k pohodlné a ničím neomezené hře.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.