Filtrovat výsledky
2
výrobek výrobků v kategorii

Dámské oblečení na badminton

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Základní oblečení

Badminton se řadí mezi sporty vyžadující jen malé množství vybavení. Vedle obuvi budete potřebovat míček, raketu a vhodné oblečení. V případě žen se předepsaný úbor skládá z pola doplněného buďto šortkami, nebo minisukní. Toto dámské badmintonové oblečení se vyrábí z funkčních prodyšných materiálů. Ty rychle odvádějí pot od těla, a zaručují tak maximální pohodlí po celou dobu tréninku. V průběhu let je k dostání stále lepší a lepší vybavení. V DECATHLONU najdete široký výběr inovativního dámského oblečení.


Jakou volit na badminton obuv?

Vedle oblečení je na badminton potřeba nosit i vhodnou obuv. Její kvalita je velmi důležitá pro to, abyste se vyhnuly zranění. Při badmintonu se totiž hráčky po kurtu rychle přesouvají, a jejich kotníky a klouby jsou tak vystaveny značné zátěži. Ideální obuv musí zpevňovat nohu i kotník, navíc by měla být poddajná a lehká. Vedle obuvi investujte také do kvalitních ponožek vhodných na raketové sporty. Doporučujeme zvolit ponožky se stažením na nártu, ty nohu dokonale zpevní. Existují rovněž modely se zesílenou špičkou a patou. Ať s badmintonem začínáte, hrajete jen příležitostně, nebo pravidelně, z naší široké nabídky ponožek a oblečení si jistě vyberete.


Modely v různých barvách a v různém stylu

V DECATHLONU si myslíme, že při vývoji sportovního oblečení by se nemělo rezignovat na styl. Proto u nás najdete dámské oblečení na badminton, které je barevné a dobře sladěné. Když ho dobře zkombinujete, můžete se na kurtu blýsknout trendy úborem! Vedle zajímavého vzhledu naše oblečení nabízí také pohodlí a velmi příjemně se nosí. Díky nízké hmotnosti každý kus oblečení přispívá k pohodlné a ničím neomezené hře.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.