Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Šortky na badminton

10 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vybavení na badminton

Nepostradatelnou součástí výbavy na badminton, squash či padel je samozřejmě raketa. Není však jediným vybavením, kterému je třeba věnovat pozornost, pokud rádi provozujete jeden z těchto sportů. K pohodlné hře například nezanedbatelnou měrou přispívají také badmintonové ponožky. Badminton vyžaduje intenzivní pohyb po kurtu, je proto nutné vybrat vhodné vybavení, které vám hru usnadní, anebo dokonce přispěje k lepšímu výkonu. Ať už hrajete jen příležitostně, nebo pravidelně, z naší kolekce ponožek si jistě vyberete model, který vyhoví vašim individuálním potřebám. Nepřehlédněte také naši řadu dětských badmintonových ponožek ideálních pro vaše malé sportovce.


Ponožky pro všechny badmintonisty

Naše badmintonové ponožky jsou pohodlné, odolné a speciálně určené na trénink badmintonu. Tvoří je materiály, které byly vybrány pro svou hebkost, takže nedochází k podráždění pokožky. Jejich odolnost vůči tření, kterou jsme ověřovali pomocí testů, ponožkám zároveň propůjčuje delší životnost. DECATHLON je zárukou kvalitního vybavení, které vám pomůže k lepším výkonům. Nabízíme ponožky vhodné pro všechny příznivce raketových sportů, ať už amatéry, nebo profesionální hráče. Můžete si vybrat z řady střihů. Pro pohodlnou hru a zároveň stylový vzhled zvolte nízké badmintonové ponožky.


Decathlon sportuje spolu s vámi

Vedle badmintonových ponožek DECATHLON nabízí ohromné množství dalšího vybavení určeného na váš oblíbený raketový sport. Najdete u nás vše, co potřebujete k úspěšné hře, od raket přes míčky až po sítě. A co by to bylo za zápas bez té správné obuvi? Vlastnosti našich badmintonových ponožek dokonale doplní naše obuv nabízející vynikající tlumení. Takto vybaveným od hlavy až k patě vám nezbyde než si jít zahrát, ať už do haly, nebo ven.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.