Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Tenisové výplety

43 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Ideální výplet je takový, který odpovídá vašemu hernímu stylu a vaší tenisové raketě. Nechejte si poradit od našeho tenisového experta, jaký tenisový výplet vybrat.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Výplet – nepostradatelné vybavení pro profesionály i amatéry

Každý zkušenější tenista ví, že typ a kvalita tenisového výpletu zásadním způsobem ovlivní vaši hru. Třebaže na to amatérští hráči příliš často nedbají, výplet je nutné pravidelně měnit, aby se vám s ním stále pohodlně hrálo. Věnujete se tenisu na profesionální úrovni? Pak vám doporučujeme tenisový výplet měnit každý týden. Pokud tenis hrajete zhruba jednou týdně, výplet měňte jednou za rok. V DECATHLONU vám ochotně poradíme a pomůžeme vám vybrat takový výplet, jaký potřebujete.


Druhy výpletů a jak si mezi nimi vybrat

Ideální výplet je takový, který odpovídá vašemu hernímu stylu a vaší Tenisové raketě. Existují výplety z přírodního střívka, multivlákna či polyesteru. Výplety ze střívka jsou dražší a určené především pro profesionální hráče. Přírodní střívko je pružné, nabízí pohodlí a při úderu zaručí optimální citlivost. Díky své pružnosti tlumí vibrace, a je tak obzvlášť vhodné pro hráče, které bolí ruce. Pro hráče, kteří stojí především o vyšší razanci, představuje nejlepší volbu výplet z multivlákna. Je pružný a zaručí pohodlný odpal. Polyesterové tenisové výplety jsou nejodolnější. Jsou tužší, a nabízejí tak velkou razanci a kontrolu nad úderem.


Nastavení výpletu

Tenis je sport, ve kterém hraje volba vybavení klíčovou roli. Na váš výkon bude mít vliv také nastavení výpletu. Napětí se nastavuje podle požadované razance a kontroly. Ať hrajete od základní čáry, nebo jste univerzální hráči, v DECATHLONU vám na základě vašeho herního stylu, typu výpletu a velikosti hlavy vaší rakety poradíme, jaké napětí zvolit. Řiďte se našimi radami a opatřete si v DECATHLONU vhodné tenisové vybavení, abyste mohli dělat rychlé pokroky!