DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
18
výrobek výrobků v kategorii

Obaly, tašky, batohy na badminton

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Výhody tašek určených na badminton

Badminton, squash a padel jsou raketové sporty, při kterých velice oceníte výhody tašky. Na badminton je potřeba velké množství vybavení – sportovní oblečení, míček, jedna nebo více raket, ale i láhev či malá svačinka. Je proto důležité, abyste si z naší pestré palety badmintonových tašek vybrali tu, která vám bude nejvíc vyhovovat. V nabídce máme badmintonové tašky pro děti i pro dospělé, abyste mohli vybavit celou svou rodinu.


Druhy badmintonových tašek

DECATHLON nabízí velké množství různých tašek, které vám sportování usnadní. Termo tašky, batohy, tašky přes rameno nebo tašky na kolečkách – je zkrátka z čeho vybírat. Naše tašky jsou praktické a budou vás doprovázet na každý trénink či turnaj. Na léto jsou ideální badmintonové termo tašky vybavené izotermickými kapsami, které udrží váš nápoj a svačinu čerstvé. Jiné tašky mají velké kapsy na obuv či kapsy přizpůsobené specifickému tvaru míčků. Při výběru tašky zohledněte velikost a množství badmintonového vybavení, které v ní chcete přenášet.


Spojení stylu a praktičnosti

DECATHLON nabízí badmintonové tašky různých barev. Bez problému tak u nás najdete model ladící s vaším oblečením. Všechny tašky se velmi pohodlně přenášejí a jsou mimořádně kvalitně zpracované. Hravě do nich uložíte veškeré badmintonové vybavení. Pokud se chcete zlepšit a využít potenciál své rakety na maximum, podívejte se na naši nabídku kvalitních omotávek a výpletů.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.