Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Šnorchly na šnorchlování

20 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Pohodlný šnorchl pro dýchání pod vodou a pozorování vodní hladiny!

Šnorchl je velmi důležitým vybavením na šnorchlování, ať již jste začátečník, či zkušený potápěč. Umožňuje vám dýchat pod vodou, plavat a pozorovat vodní svět. Pohodlí šnorchlu zajišťuje silikonový náustek. Tento malý detail je velmi důležitý, jelikož správně tvarovaný šnorchl zabraňuje únavě čelistních svalů. Zejména to platí u dětí, u nichž průměr šnorchlu a velikost náustku musejí odpovídat jejich morfologii, ale také jejich dýchacím schopnostem.

Šnorchl s vypouštěcím ventilem a vlnolamem: ideální na pozorování pod hladinou

Některá příslušenství zvyšují pohodlí potápěčů: například vlnolam na svrchní části šnorchlu, který zajišťuje přísun čerstvého vzduchu do šnorchlu. Jeho tvar zabraňuje vnikání vody do šnorchlu při šnorchlování. Právě on zabraňuje tomu, abyste ve vlnách vypili celý oceán. Vypouštěcí ventil šnorchlu umožňuje vypustit ze šnorchlu vodu, která se v něm nashromáždila při ponoru. Tento ventil se nachází v úrovni úst. Upozornění: ne všechny modely šnorchlů jsou vybaveny vypouštěcím ventilem a vlnolamem. Porovnejte proto více modelů a vyberte ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Bezpečnější šnorchlování

Začínající uživatelé často šnorchl nepoužívají. Přitom má jeho používání i přínos pro bezpečnost. Pokud pozorujete mořský svět bez šnorchlu, nejste nad hladinou vidět. Veškerá vaše pozornost je obrácena na ryby, skály a mořské řasy. Při používání šnorchlu je vás na hladině vidět: šnorchl s fluorescenčním vlnolamem je i z dálky pro další uživatele dobře viditelný. Ještě vyšší bezpečnost poskytuje suchý šnorchl, jehož svrchní část se při potopení uzavře. Při výběru vybavení vyzkoušejte sadu na šnorchlování ploutví, masky a šnorchlu, kde máte vše nezbytné pěkně pohromadě.