Rybolov

Caperlan: "Pro nás je rybolov více než sport a volný čas. Je to vášeň, o kterou se s vámi chceme podělit." Snažíme se inovovat, růst a sdílet naši velkou vášeň, aby se stala budoucností.

MOON CONCEPT: objevte inovaci značky Caperlan!

Díky Moon Conceptu můžete chytat ryby i během noci. Produkty jsou označeny speciálními prvky, které odráží světlo UV čelovky. Tak pro Vás budou všechny potřebné věci dohledatelné i za té největší tmy!

Další produkty související s Moon cenceptem:


 
 

Rybářské vybavení
Objevte kouzlo odpočinku u vody!

Objevte kouzlo odpočinku u vody!

Vyražte si zachytat ryby s kaprařským vybavením od značky Caperlan!

Kvalitní výrobky za nejnižší cenu!


Nakupte rybářské vybavení - online nebo na prodejně


 

Lov kaprů

Při rybaření se používá několik různých technik a je potřeba pořídit si speciální vybavení. Lov kaprů lze rozdělit do tří fází: příprava, vnadění a samotný lov. Decathlon vám při výběru nejvhodnějšího vybavení na lov kaprů poradí. Připravte se na příští lov co nejlépe!

 

PRVNÍ FÁZE: PŘÍPRAVA

Ulovený kapr je výsledkem důkladné přípravy a velké porce trpělivosti. Příprava spočívá v kontrole a instalaci veškerého rybářského náčiní, přípravě návnad a výběru místa. Při prohlížení této stránky zhruba získáte představu o tom, jaké vybavení k >lovu kaprů budete potřebovat. Aby vám neunikl žádný kapr, který vám zkříží cestu, musí být vše dokonale připraveno. V Decathlonu najdete pruty a navijáky určené speciálně pro lov kaprů, podběráky, sítě, montáže a další.

 

DRUHÁ FÁZE: VNADĚNÍ

Vše závisí na dávkování. Použijte větší množství návnady, pokud v místě ryby opravdu jsou. Pokud na zvoleném místě jejich výskyt není tak častý, použijte návnady méně. Nespěchejte, na začátku dejte návnady méně a podle toho, jak bude situace vypadat, návnadu příp. postupně přidávejte. Vyberte správnou návnadu.

 

PODLEDNÍ FÁZE: RYBOLOV

Metoda lovu se bude lišit podle toho, kde budete kapry lovit, jestli v řece nebo v rybníku. V rybnících jsou kapři více nedůvěřiví a opatrní. Pokud upřednostňujete lov kaprů v tekoucích vodách, své návnady rozmisťujte strategicky a dejte pozor, aby se vám do sebe nezamotaly vlasce. V každém případě použijte silné montáže a buďte nenápadní.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Decathlon nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.

 BOILIES A PELETY - OBLEČENÍ PRO RYBÁŘE - BIVAKY, KŘESLA A LEHÁTKA - VYBAVENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY - STOJANY A DETEKCE ZÁBĚRU/span> - PRSAČKY A BRODÍCÍ KALHOTY