Běh, trail, atletika

Vítejte ve světě KALENJI! Ať už jste začátečník nebo pokročilý běžec, Decathlon nabízí široký sortiment obuvi, oděvů a doplňků pro JOGGING, SILNIČNÍ BĚH, ATLETIKU a TRAIL!

 

Aktuální kolekce Kalenji

Obuv, oblečení a příslušenství na jogging, silniční běh, atletiku a trail


Přijďte a objevte novou kolekci produktů Kalenji navržených speciálně pro jogging, silniční běh, atletiku a trail. Ať běháte jen tak pro radost, výkonostně, v městském parku nebo v horském terénu, u nás najdete veškeré vybavení od hlavy až k patě!

O značce KALENJI

Značka Kalenji spatřila světlo světa v březnu 2004 v Campusu de Villeneuve d´Ascq ve městě Lille na severu Francie. Našim cílem je přinášet vám maximální radost ze sportu (ať už je to běh, jogging, atletika, trail,...) od navrhování výrobků na běh až po služby a rady, které najdete v prodejnách nebo na našich internetových stránkách. Chceme vám pomoct „najít svůj rytmus a užít si radost z běhu“, a proto naši profesionálové pracují každý den na vytváření a testování technických výrobků, které jsou bezpečné, pohodlné a na míru vašim potřebám, abyste si mohli svobodně užívat běh. Naše oddělení výzkumu a vývoje, koncepce (technické centrum), inovací, designu, distribuce, zásobování a komunikace vzájemně spolupracují, abychom vám mohli nabídnout inovativní a výkonné výrobky za tu nejlepší cenu na trhu! Pracujeme s nadšením pro vaši radost z běhu! Tým Kalenji "najdi svůj rytmus, užij si radost z běhu"

JOGGING

Najdi si své tempo, užíj si svůj běh. Hledáte-li radost z pohybu a běháte do 10 km vybavení na jogging by mělo být určeno právě vám.

SILNIČNÍ BĚH

Běhu se věnujete pravidelně a vzdálenost delší 10 km vám nedělá problém. Vybíráte si tvrdší a rychlejší povrch a kladete vysoké nároky na technicitu produktu.

TRAIL

Bláto, kameny, kořeny, louky, lesy, kopce je to, kde se cítíte nejlépe a nic vám není překážkou? Vyzkoušejte právě kategorii trailu!