Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Filtrovat výsledky
92
výrobek výrobků v kategorii

Pánské oblečení na pilates a cvičení

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte pánské fitness oblečení - online nebo na prodejně


RŮZNÉ DRUHY OBLEČENÍ

Pánské oblečení na fitness tvoří součást široké řady oblečení určeného pro muže, kteří chtějí zůstat fit či si vytvarovat postavu. Je ideální na cvičení i na doma, zaručuje volnost pohybu, je lehké a prodyšné. Některé oděvy se hodí také na běh a cyklistiku.

 

OBLEČENÍ PRO VŠECHNY MUŽE

Na výběr oblečení bude mít vliv to, jak pokročilé jste a jak často trénujete. Pokud chodíte do posilovny pětkrát týdně, v Decathlonu najdete kvalitní oblečení na fitness. Pokud cvičíte jen příležitostně, bohatě vám postačí naše levnější výrobky.

 

OBLÉKEJTE SE PODLE POČASÍ

Počasí je při výběru druhé kritérium. Pro každé roční období a místo se hodí jiné oblečení. Pánské oblečení na fitness, může být lehké a hřejivé, aby vás v zimě udrželo v teple. Najdete u nás ale i trička a tílka na léto.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Decathlon nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.


VYBAVENÍ NA PILATES - PŘÍSLUŠENSTVÍ K FITNESS KARDIO - PODLOŽKY A DOPLŇKY NA JÓGU - VYBAVENÍ NA BODYBUILDING - VYBAVENÍ NA KRUHOVÝ TRÉNINK