Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Příslušenství na trénink golfu

12 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Nakupte vybavení na golf - online nebo na prodejně


PŘÍSLUŠENSTVÍ NA TRÉNINK

Tréninkové příslušenství pro zlepšení vaší hry
I když nemáte přístup na golfové hřiště, trénovat můžete i doma za pomoci našeho tréninkového příslušenství. Jde o skvělý způsob, jak se zlepšit, než začnete hrát na hřišti. Jiné tréninkové příslušenství pro muže i ženy vám umožní trénovat patování na cvičném jamkovišti. Při příští hře na hřišti jistě zaznamenáte rozdíl.
Trénování přesnosti úderu
DECATHLON vám nabízí velké množství tréninkového příslušenství, pomocí kterého si zlepšíte kvalitu svých úderů, a to jak co do přesnosti trajektorie, tak co do využití síly při odpalu. Pokud si chcete procvičovat nasměrování míčku, pořiďte si tréninkové tyče. Pokud se chcete zlepšit v patování, ideální volbou je patovací koberec. Mezi další tréninkové příslušenství, které se může ukázat jako velmi užitečné, patří děrované míčky či pěnové míčky. Hra je s nimi bezpečná a navíc je snadno najdete.
Vylepšení švihu
Pokud si chcete vylepšit švih, ať už na cvičném odpališti, či dokonce doma na zahradě, některé naše tréninkové příslušenství by vám nemělo uniknout. Jde například o tréninkovou síť, jež může mít několik terčů pro střídání úderů. Patovací koberec je ideální na procvičování švihu bez rizika, že poškodíte trávník. Také mívá jeden či více otvorů na týčko, což je velmi praktické. A konečně, pokud se chcete zlepšit za pomoci přesné individuální analýzy, můžete si zakoupit analyzátor švihu, který vám poskytne veškeré informace potřebné k tomu, abyste zjistili, na čem ještě musíte zapracovat.


GOLFOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - HOLE - OBLEČENÍ A OBUV - PŘENOS VÝBAVY