Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Hodinky s GPS, krokoměry, měřiče švihu golfového hráče

13 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Nakupte vybavení na golf - online nebo na prodejně


GOLFOVÉ HODINKY S GPS

Užitečná technologie ve službách golfu
Golfová GPS zařízení nejsou tak dotěrná jako nosič, a přece jsou stejně efektivní. Umožní vám posunout se na vyšší úroveň hry. Díky propojení se satelity tato zařízení snadno určí vaši polohu na jakémkoli hřišti a k tomu vám poskytnou řadu dalších údajů. Budete tak mít k dispozici užitečné informace, například o vzdálenosti k jamkovišti, o plánu hřiště či o přítomnosti jakýchkoli překážek, zkrátka o dílčích drobnostech, které se vždy můžou hodit.
Golfové GPS hodinky pro pohodlnější hru
Pokud už ovládáte veškerou golfovou terminologii, jste připravení pomocí tohoto doplňku přejít na vyšší úroveň. GPS hodinky přesně stanoví vaši polohu na hřišti a zároveň vám poskytnou praktické informace. Navíc jsou elegantní a lehké. Při výběru tohoto doplňku věnujte pozornost především přesnosti uváděné výrobcem, stejně tak intuitivnosti ovládání, jež bude na hřišti rozhodující. Nad rámec tréninkového příslušenství, které najdete na stránkách DECATHLONU, vám golfové GPS hodinky poskytnou další funkce, jako je sledování statistik či skórkarta, umožní vám určit vzdálenost, aniž byste viděli cíl, a na základě těchto informací opravdu vypilovat své údery.
Dálkoměr pro vyšší přesnost
Vedle hromady vybavení, které nabízíme, si pro zlepšení hry můžete pořídit dálkoměr. Toto zařízení umožňuje snadno měřit vzdálenost pomocí laserového paprsku. Dálkoměry bývají malé a snadno se vejdou do ruky, k změření vzdálenosti od jamky stačí stisknout tlačítko a zaměřit na cíl. Při výběru GPS hodinek se zaměřte na jejich schopnost měřit různé vzdálenosti.
Doručení zboží
DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.


GOLFOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - HOLE - OBLEČENÍ A OBUV - PŘENOS VÝBAVY