PRODEJNY JSOU ZAVŘENÉ | VÝDEJ OBJEDNÁVEK V PRODEJNÁCH NENÍ MOŽNÝ | ZBOŽÍ Z ESHOPU K VÁM DOMŮ DORUČÍME DO 14 DNŮ (Z DŮVODU ZAVEDENÝCH SANITARNÍCH OPATŘENÍ)
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Jóga

NAMASTÉ! Objevte kouzlo jógy, která učí vyrovnanosti a správnému držení těla. Jejím cílem je harmonizace těla a mysli. V Decathlonu najdete pohodlné oblečení na cvičení za nejlepší ceny!

Proč jsou naše jógamatky tak oblíbené? Podívejte se na jejich vývoj.

Jógová praxe

Máte náročné povolání? Jste unavení z ruchu velkoměsta? Potřebuje vaše mysl odpočinek? Nebo snad máte problémy se zády? Pak je pro vás jóga ideálním řešením. V Decathlonu nabízíme kompletní vybavení na jógu, včetně prostiskluzových jógamatek pro vás i vaše děti. Oblékněte se do našeho bezešvého oblečení na jógu, slušivých legín nebo do oblečení z biobavlny. V józe rozlišujeme několik stylů. Každému vyhovuje jiná dynamika a proto je skvělé, že si každý může vybrat tu svoji! Hathajóga je snadné cvičení jógových pozic, při kterém se klade důraz na rozpohybování těla, zklidnění mysli a přivedení pozornosti k dechu. V jógových pozicích se zůstává déle a následuje po nich relaxace. Právě díky ní můžeme procítit účinky jednotlivých pozic a rozproudit energii. Hatha jóga je základem pro všechny styly jógy. Ashtanga vinyasa jóga je dynamické cvičení ásan seřazených do sérií. Ásánami vás provází dech, který je velmi důležitý. Při Ashtanga józe se i zpotíte, což je dobře, protože tak dochází k vnitřní očistě. Power jóga je pro všechny, kteří se chtějí uvolnit a přitom vytvarovat tělo. Pravidelné cvičení power jógy zlepšuje držení těla, protože při něm posilujete střed těla. Vinyasa jóga je dynamický styl jógy, který předpokládá základní znalost a praxi jógového cvičení. Ásány propojené do vinyasy vedou k prohřátí svalů, posílení a protažení. Cvičení také celkově regeneruje organismus. Bikram jóga se cvičí v delších, zpravidla 90minutových lekcích, v sále vyhřátém na 42 stupňů. Jelikož se cvičí ve vyšší teplotě, cvičení může být náročnější. Působení tepla však pomáhá rozvíjet ohebnost těla. Iyengar jóga je klidný, nedynamický styl jógy, který se soustředí na co nejsprávnější provádění jednotlivých pozic. V pozicích se zůstává déle a lze si pomoci pomůckami. Tento druh jógy se hodí pro začátečníky, ale i pro praktikující jogíny, kterým pomůže vylepšit techniku provádění pozic.