Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Billiard a kulečník

Vítejte ve světě kulečníku a billiardu! Geologic je značka Decathlonu, která se věnuje přesnostním sportům.

Hledáte praktický kulečník, který nezabere mnoho místa? S naší kompletní sadou kompaktních rozměrů se můžete směle pustit do hry! Pro začátek stačí položit desku na stůl. Hrajte doma, hrajte kdekoli!

Zobrazit sadu na kulečník BT100

Kompletní sada na pool, díky níž můžete hrát v pohodlí vlastního domova. Naučte se základy poolu zábavnou formou!

Zobrazit sadu na kulečník BT500

Kulečníkový stůl BT 100

Objevte nabídku billiardu a kulečníku!

Decathlon nabízí široký výběr výrobků a doplňků na billiard a kulečník. Od billiardových stolů až po kulečníková tága a doplňky...Pro všechny hráče za nejlepší cenu. Produkty vám umožní nejen se učit, ale také zlepšovat.


Kulečník, billiard, sporty s mnoha výhodami

Kulečník je náročný sport. Umožní vám rozvinout vaši schopnost soustředit se, vaše kognitivní schopnosti, koordinaci vašich očí/rukou, vaši kritickou mysl a přinese vám mnoho dalších výhod ... Kulečník vám umožní vyzvat vás a zároveň sdílet dobré chvíle se svými přáteli, rodinou.


Výrobky nepostradatelné pro praktikování kulečníku

Při startu je důležité mít správné vybavení. Tágo je základní vybavení, které musí mít každý hráč. V závislosti na vaší frekvenci hraní a vaší úrovni nebude ideální délka pro všechny stejná. Proto je důležité si to dobře vybrat.
Příslušenství jako držák křídy, křída, taška na uložení nebo sada pro údržbu vašeho tága. Tyto drobné dopňky vám pomohou si hru patřičně užít.