Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Šipky

Šipky nejsou jen nedělní aktivitou s přáteli. Jsou opravdovým sportem s vlastními pravidly.

Hledáte elektronický terč, který počítá body a je možné ho zapojit do elektřiny? Terč ED 520 se 4 displeji je pro vás jako stvořený. Konec diskuzí, soustřeďte se!

Zobrazit elektronické šipky

Hledáte citlivý a odolný terč s rozměry oficiálních závodních terčů? Tento terč z přírodních vláken s oficiálními rozměry bude pro vás ideální.

ZOBRAZIT terč na šipky

Elektronický terč ED520

Šipky

Postavení při odhodu determinuje Váš styl a výsledky. Nicméně je třeba říci, že žádná pozice není lepší než jiná. Je to otázka preference. Existují tři různé pozice: frontální, laterální, tříčtvrteční.


DŮLEŽITOST SPRÁVNÉHO VÝBĚRU ŠIPEK

Jako v každém sportu je výběr správného vybavení základek k tomu, abyste si hru patřičně užili. Hroty: existuje několik typů hortů, plastové (nylon, …) nebo kovové (mosaz, …) a liší se délkou od 15 mm do 60 mm. Tělo: tělo šipky je ta část, kterou hráč drží během odhodu. Může být různých tvarů (zkosené, vroubkované), materiálů (mosaz, měď, wolfram). Letky: Existuje celá řada tvarů letek, jejichž hlavní účelem je stabilizace dráhy letu šipky. Polyester a tkanina jsou nejrozšířenější materiály používané pro výrobu letek.