Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Vnitřní i venkovní pingpongové stoly

28 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Pingpongové stoly pro zábavnou hru s rodinou či přáteli

Ping-pong, nazývaný též stolní tenis, se hraje ve dvou či čtyřech hráčích a vedle toho, že představuje oblíbenou rekreační aktivitu, jde také o olympijský sport. V DECATHLONU najdete ten pravý pingpongový stůl jak na hru s přáteli, tak na turnaje.


Venkovní a interiérové pingpongové stoly

Chcete stolní tenis hrát venku, nebo ve vnitřních prostorách? Pro výběr vhodného pingpongového stolu je tato otázka klíčová. Venkovní stoly na stolní tenis jsou vyrobeny z materiálů, které odolají nepříznivému počasí; u interiérových stolů tato vlastnost není tolik důležitá. Můžete zvolit skládací model s kolečky, který zabírá méně místa, ale kvůli optimální životnosti dbejte na to, aby spodní část stolu a síťka byly bytelné. Pro hru v klubu dejte přednost stolům, které se neskládají. DECATHLON nabízí dokonce dětské pingpongové stoly ideální na hru s rodinou.


Stůl vybírejte podle své pokročilosti

Zkušení hráči by měli volit stůl se silnou deskou, která zaručí skvělý odskok. Pokud chcete trénovat sami, zaměřte se na modely, u nichž lze jednu polovinu desky zvednout. V případě pochybností si stůl vyzkoušejte, abyste na základě všech těchto kritérií vybrali ten nejlepší.


Doplňky k pingpongovému stolu

V DECATHLONU najdete také řadu užitečných doplňků. Samozřejmě pingpongové pálky a míčky, ale také síťky, ochranné plachty na pingpongové stoly atd. S pingpongovým stolem na vás zkrátka čekají hodiny a hodiny zábavy!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.