DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
14
výrobek výrobků v kategorii

Bodyboard

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte bodyboardy - online nebo na prodejně


BODYBOARDY

V Decathlonu najdete vše potřebné pro perfektní surfařskou dovolenou, s našimi bodyboardy si vlny užijete na maximum. Máme bodyboardy dámské, pánské i dětské, takže si spoustu zábavy může užít celá rodina! Bodyboard vybírejte podle vaší úrovně a využijte naplno vlastností jako optimální postavení, kvalitní skluz nebo přenos energie. Nabízíme také surfy a skimboardy.

 

BODYBOARDY PRO DĚTI

Pořiďte dětem na první hodinu surfování jejich vlastní bodyboard! Dětské bodyboardy jsou vyráběny z lehkých plovoucích materiálů a mají prvky navržené speciálně pro dětské bodyboardy, aby si děti mohly vlny náležitě užít. V nabídce máme bodyboardy v různých barvách určené dětem od 4 let. Některé dětské bodyboardy jsou nafukovací, jejich doprava na pláž je tak velmi snadná. Zároveň jsou i měkčí, proto se bez obav dají použít i jako nafukovací hračka na dovádění v bazénu. Bodyboardy se snadno drží, aby se děti mohly rychleji zlepšovat. V nabídce máme také bodyboardy pro dospělé.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Decathlon nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.


MASKY EASYBREATH - RUČNÍKY - DOPLŇKY PLAVCE - DÁMSKÉ PLAVKY - PLAVECKÉ BRÝLE, MASKY A DOPLŇKY