Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Tenisová obuv

51 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Záleží vám na tom, abyste na kurtu doběhli každý míček a byli stabilní ve skluzu při úderu? Doporučujeme vám vybrat si z naší široké nabídky tenisové obuvi. V nabídce najdete tenisové boty na všechny známé typy povrchů.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Bez vhodné obuvi se neobejdete

Pokud milujete raketové sporty jako tenis, stolní tenis nebo badminton, určitě se zaměřte na kvalitu obuvi, ve které budete hrát. Vhodná tenisová obuv nejenže ochrání vaše nohy, ale může také zabránit zraněním, k nimž při raketových sportech často dochází. DECATHLON vám nabízí širokou řadu pánské, dámské i dětské tenisové obuvi, abyste svůj oblíbený sport mohli provozovat za těch nejlepších podmínek.


Na každý povrch odlišná obuv

Klíčové je obuv vybírat na základě povrchu, na kterém hrajete nejčastěji. Například tenisová obuv na antuku totiž bude mít specifickou podrážku, jenž hráči umožní doklouzat až k míči. Obuv na tvrdý povrch musí být odolnější, aby poskytovala účinnou oporu a dynamický odraz. Tenis je velmi technický sport, který vyžaduje, abyste si udělali čas na výběr toho správného vybavení.


Důležité vlastnosti tenisové obuvi

Tak jako řada tenisových doplňků má i tenisová obuv různé vlastnosti, na které je třeba se při koupi zaměřit. V DECATHLONU vám poradíme, jakým systémem tlumení daný model disponuje, jak kvalitní je jeho podrážka, na jaký povrch se hodí a jakou má životnost. Obuv s tlumením v podešvi a ve špičce například zmírní bolest zad a zároveň se v ní pohodlněji běhá a došlapuje.