DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA

Paddleboard

Vyberte si v Decathlonu vše, co potřebujete na paddleboard! U nás najdete inovativní produkty testovány v těch nejnáročnějších podmínkách! Vyberte si tuhé nebo nafukovací paddleboardy, oblečení, pádla, záchranné vesty a další příslušenství.

Itiwit - paddleboard

Paddleboarding

Tento nádherný sport nabírá stále na své atraktivitě. Jen si to představte, krásné počasí a všichni vyráží k vodě. To často znamená, že na pláži bude hlava na hlavě. A to je ten pravý čas na paddleboard, díky kterému se dostane tam, kam ostatní ne. Můžete se projet kolem přehrady, nebo jen tak polehávat a opalovat se na hladině.


Vybavení

Základem je samozřejmě paddleboard - SUP. Ať už nafukovací nebo pevný. Dále se bude určitě hodit nastavitelné pádlo a pumpa. Pro děti i dospělé doporučujeme také záchranné vesty. Pokud plánujete na paddleboardu strávit delší dobu, nebo se chystáte na přesun na odlehlou pláž, jistě oceníte i nabídku voděodolných vaků a pouzder, díky kterým si přepravíte vše potřebné a nemusíte se bát krádeže na pláži ani namočení na vodě.


Oblečení

A co na takový paddleboarding na sebe? Je zde spousta možnosti. Když počasí dovolí, tak si vystačíte jen v plavkách. Pokud plánujete na vodě trávit delší dobu nezapomeňte na ochranu před UV zářením, ať už v podobě opalovacího krému, nebo trička s UV ochranou, které se na paddleboard náramně hodí. Pokud bude voda chladnější určitě se neztratí ani neoprenové oblečení.