DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA

Paddleboard

Vyberte si v Decathlonu vše, co potřebujete na paddleboard! U nás najdete inovativní produkty testovány v těch nejnáročnějších podmínkách! Vyberte si tuhé nebo nafukovací paddleboardy, oblečení, pádla, záchranné vesty a další příslušenství.

Nafukovací paddleboard pro uživatele nad 80 kg. Doporučená nosnost pro 1 až 2 osoby je 130 kg.

Zobrazit produkt

Ruční pumpa s tichým chodem je ideální k nafouknutí vysokotlakého paddleboardu.

Zobrazit produkt

Itiwit - paddleboard

Paddleboardy od značky ITIWIT, která se zaměřuje na vodní sporty

ITIWIT nabízí širokou řadu pevných i nafukovacích paddleboardů pro začátečníky i pokročilé. Cílem týmu při vývoji výrobků na paddleboarding je, abyste se na vodní hladině cítili jako doma! Proto neustále hledáme nové možnosti pro inovace a vyvíjíme lehké a kompaktní výrobky, které se snadno převážejí i skladují.


Jaký SUP - stand up paddleboard vybrat: pevný nebo nafukovací? Pro začátečníky nebo pokročilé?

Při výběru paddleboardu by měla hrát hlavní roli 3 kritéria: typ aktivity, úroveň pokročilosti a hmotnost uživatele. V naší nabídce naleznete paddleboardy pro začátečníky na kratší výlety, paddleboardy pro pokročilé, závodní modely pro velmi zkušené jezdce a konečně i pevné a nafukovací paddleboardy na sjíždění vln! Často následuje druhá otázka: který vybrat, pevný paddleboard, nebo nafukovací paddleboard? Oba modely se hodí jak pro začátečníky, tak pro zkušenější vyznavače paddleboardingu, kteří se chtějí dále zlepšovat. Hlavní rozdíl spočívá v jejich skladnosti: pevné paddleboardy jsou odolnější a mají ve vodě lepší skluz, zatímco hlavní předností nafukovacích paddleboardů jsou jejich malé rozměry. Vyfouknutý paddleboard bez problémů uložíte do kufru auta!


Doplňky na paddleboarding

Abyste se na vodní hladině cítili bezpečně a pohodlně, vyvinuli jsme pro vás řadu inovativních doplňků na paddleboarding. Minimem pro začátečníky je pádlo na paddleboarding, pumpička, plovací vesta a vodotěsné pouzdro na telefon. Pro zkušené milovníky paddleboardingu, kteří vyrážejí na vodu pravidelně a užívají si několikahodinové výlety, máme v nabídce také funkční oblečení, boty, vodotěsné vaky a elektrickou pumpu. S vybavením od značky ITIWIT si vodu vestoje užijete nejvíce!