DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
34
výrobek výrobků v kategorii

Tenisové ponožky

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Ponožky, neopomenutelná součást sportovního úboru

Stejně jako u všech ostatních sportovních aktivit je i v případě raketových sportů velmi důležité nosit vhodné oblečení. Součástí sportovního úboru jsou i ponožky. Při výběru ponožek byste se měli řídit několika kritérii, nechte si proto poradit od odborníka v této oblasti, jakým DECATHLON bezesporu je.


Pohodlné a stylové sportovní ponožky, záleží na vás, které si vyberete!

Stačí si projít naši kolekci tenisových ponožek a pochopíte, že existují různé modely odpovídající osobnímu vkusu každého hráče. Na tenis a řadu jiných sportů můžete volit ponožky v bílé či jiné střízlivé barvě. Takové obvykle nosí profesionální tenisté. DECATHLON však nabízí také originální barevné ponožky pro moderní sportovní vzhled. I když se sportovní ponožky mohou podílet na utváření vašeho osobního stylu, jejich úkolem je rovněž zajistit, že se vám bude pohodlně sportovat.


Tenisové ponožky, nezbytný doplněk pro pohodlnou hru

Sportovní ponožky jsou víc než jen pouhý doplněk, kterým může být třeba čelenka. Díky ponožkám vydržíte v tenisové obuvi hrát déle, obzvlášť pokud se zápas protáhne. Nechte si od nás poradit a společně v DECATHLONU najdeme takové ponožky, jaké potřebujete, ať už půjde o dětské ponožky, nebo ty nejodolnější modely určené na extrémní sporty.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.