Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Vodáctví

Vyberte si v Decathlonu vše, co potřebujete na kajak! U nás najdete inovativní produkty testovány v těch nejnáročnějších podmínkách! Vyberte si tuhé nebo nafukovací kajaky, neopreny, pádla, záchranné vesty a další příslušenství pro kajaky a vodáctví.

Nafukovací kajak se 3 zvýšenými sedátky pro maximální pohodlí při pádlování. Stabilní a bezpečný, ideální na rodinné výlety.

Zobrazit produkt

Vysokotlaká dvojčinná pumpa je určena ke snadnému nahuštění nafukovacích paddleboardů a kajaků až do 20 PSI. Díky funkci vyfouknutí umožňuje také snížit objem plováku při skladování.

Zobrazit produkt

Nafukovací kajak X500

Nafukovací kajaky ITIWIT z Decathlonu: užijte si plavbu na klidných vodách!

ITIWIT, značka Decathlonu zaměřená na vodní sporty nebo také na vodáctví, představuje svou nabídku kajaků! Mezi jejími inovativními výrobky naleznete kajaky pro začátečníky i pro zkušené vodáky. Výjimečná je zejména řada nafukovacích kajaků, jejichž hlavní předností je překvapivá skladnost. Když je tento originální kajak vyfouknutý, dá se složit do batohu. Lehce jej uložíte do kufru auta a následně na zádech donesete až k řece nebo na pláž! Podle toho, zda se chystáte na vodu sami nebo s rodinou a jste pokročilí nebo začínající vodáci, můžete vybírat z nabídky 1, 2 či 3 místných nafukovacích kajaků. Abyste si plavbu na řece, jezeře či moři užili v pohodě a pohodlí, nezapomeňte přidat ke svému nafukovacímu kajaku nezbytné příslušenství, jako je ploutvička na kajak, sada na opravu kajaku a ruční nebo elektrická pumpa.

Pevné kajaky pro začátečníky i vášnivé vodáky

V nabídce nechybí ani pevné kajaky. Ty jsou jistě méně skladné než nafukovací kajaky, za to jsou však odolnější a lépe ovladatelné. Pro jejich převoz musí být vaše auto vybaveno střešním nosičem. Pevné kajaky pro začátečníky jsou určené pro seznámení s pohybem na vodě. Jakmile získáte větší jistotu a zkušenosti, můžete se poohlížet po pevných kajacích pro pokročilé, které uspokojí všechny nadšené vodáky. Pro větší bezpečnost na vodě a vylepšení pohodlí na palubě a při převozu nabízí značka ITIWIT také řadu doplňků k pevným kajakům : transportní vozík, sadu ploutviček, opěrku zad, vypouštěcí zátky, stehenní opěrku… Tyto všechny věci na vodu se vám budou hodit!

Doplňky ke kajakům

Už jste se rozhodli, zda si z nabídky kajaků pořídíte pevný, nebo nafukovací kajak? Ať si vyberete jakkoli, budete potřebovat ještě jednu velmi důležitou věc: pádlo ke kajaku! V nabídce pak naleznete další potřeby pro vodáky, které vám plavbu na řece, jezeře či moři zpříjemní: plovací vesty, oblečení, boty, lodní vaky a pouzdra na mobil. S dobrým vybavením si vodu užijete na maximum!