Filtrovat výsledky
34
výrobek výrobků v kategorii

Dámské tenisové oblečení

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Důležitost vybavení

Ať už se věnujete jakémukoli sportu, je velmi důležité vybrat si to správné vybavení. Tato zásada platí i pro raketové sporty, jako je tenis nebo stolní tenis. Hráčky si často pečlivě vybírají raketu a obuv, velkou pozornost je nicméně třeba věnovat také výběru dámského tenisového oblečení. V DECATHLONU jsme připraveni vám s výběrem vybavení pomoci. Neváhejte se na nás proto obrátit se svými dotazy, pomůžeme vám najít to pravé dámské tenisové oblečení odpovídající vaším představám.


Tenisové oblečení, které přispěje k lepšímu výkonu

DECATHLON pro vás sestavil širokou řadu výrobků s těmi nejlepšími vlastnostmi. V tenise musí hráčky často čelit drsnému či proměnlivému počasí, proto víme, jak je důležité nosit funkční tenisové oblečení. Najdete u nás především prodyšné dámské oblečení, které účinně odvádí pot. Jiné oblečení má za úkol vás udržet v teple, což je nezbytné, zejména pokud trénujete venku v brzkých ranních hodinách nebo v zimě. Máme pro vás šortky, trička, tílka, sukně a kalhoty, které vám umožní překonávat sebe sama!


Výběr dámského tenisového oblečení

Podle toho, co vám vyhovuje, si můžete pořídit tričko s krátkým rukávem, tričko s dlouhým rukávem nebo tílko. Možná vašemu oku neunikne ani spodní tričko nebo legíny. Nezapomeňte, že vám tenisové spodní prádlo může poskytnout dodatečnou hřejivost, kterou v chladném počasí dozajista oceníte. Naše oblečení je k dostání v různých velikostech, střizích a barvách, takže si u nás vybere opravdu každý. V DECATHLONU si oblečení můžete také vyzkoušet, abyste našly ty výrobky, které vám budou nejvíc vyhovovat. Jakmile si pořídíte tréninkové vybavení, můžete se rovnou vrhnout na kurt!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.